Savaşçı dizisinde Teğmen Selcen karakterini canlandıracak isim belli oldu

Savaşçı dizisinde Teğmen Selcen karakterini canlandıracak isim belli oldu
Yeni sezonu merakla beklenen Savaşçı dizisi kadrosundaki değişiklikler çok konuşuluyor. Savaşçı dizisinde Teğmen Selcen karakterini canlandıracak isim belli oldu.

Kadrosundaki büyük oyuncu değişiklikleri nedeniyle sezona geç başlamak durumunda kalan Savaşçı dizisi kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı. 5. Sezonu için çok özel isimlerle anlaşan Savaşçı dizisinde Teğmen Selcen karakterini canlandıracak isim de değişti. Savaşçı'da Teğmen Selcen karakteri için adı geçen isim Sevcan Yaşar'dı. Fakat yapılan değişiklik sonucunda Sevcan Yaşar yerine Serenay Aktaş Teğmen Selcen karakterini canlandıracak.

Savaşçı kadrosuna yeni bir isim katıldı

Limon Yapım tarafından projelendirilen Savaşçı dizisi 4 sezon oldukça başarılı bir şekilde yayına devam etti. Fox Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Savaşçı 5. Sezon için hazırlanırken yaşanan oyuncu değişiklikleri çok konuşuldu. Eski oyuncu kadrosuyla devam etmeyen Savaşçı dizisi yeni sezonda bomba isimlerle anlaşma sağladı. Tamer Karadağlı, Ediz Hun gibi usta isimlerin yanı sıra birçok genç oyuncuyla anlaşma sağlayan Savaşçı, Teğmen Selcen karakteri için de Serenay Aktaş'la anlaştı. Afiş çekimleri yapılan Serenay Aktaş'ın önümüzdeki günlerde Eskişehir'de yapılan çekimlere katılacağı belirtildi.

Savaşçı 5. sezon hazırlıkları devam ediyor

Savaşçı dizisi Fox Tv'de 5. Sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizi Savaşçı yeni sezonda bir birinden özel isimler olacak. 100. Bölüm çekimlerine başlanan dizinin oyuncu kadrosunda, Ediz Hun, Tamer Karadağlı, Anıl Tetik, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Ali Tarık Fındık ve Serenay Aktaş gibi yeni isimler yer alacak. Eray Koçak ve Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Savaşçı 5. Sezon yakında Fox Tv ekranlarından seyirciyle buluşacak.

Serenay Aktaş kimdir?

Savaşçı dizisinde Teğmen Selcen karakterini canlandıracak Serenay Aktaş 1993 İstanbul doğumlu. Güzel oyuncu Serenay Aktaş, 15 yaşında Zeytinburnuspor'da futbola başlamış ve daha sonra Antalyaspor'a transfer olarak profesyonel futbol oynamıştır. Başarılı bir spor kariyerinin yanında oyunculuk da yapan Serenay Aktaş ilk olarak Kanıt dizisinde rol almıştır. Yahşi Cazibe, Türk Malı, Alemin Kralı, Kalbim Seni Seçti gibi dizilerde de rol alan Serenay Aktaş, Arka Sıradakiler dizisinde ön plana çıktı. Aktaş, 2014 yılında Tv8'in fenomen yarışması Survivor'a da katılmıştı.

08-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar