Sevilen dizi ekranlara geri dönüyor

Sevilen dizi ekranlara geri dönüyor
Setler ertelenince televizyon kanalları ya dizileri evden çekiyor veya fenomen olan eski dizileri yeniden yayınlıyor. İşte bunlardan biri olan sevilen dizi ekrana geri döndü

Binlerce insanı ölüme, milyonları da karantinaya yönlendiren Coronavirüs dizilerin ve bazı yapımların iptaline yol açtı. Çözüm arayan televizyon kanalları alternatif çıkış yolu arıyor. Setler ertelenince televizyon kanalları ya dizileri evden çekiyor ya da bir dönem fenomen olan eski dizileri yeniden yayınlıyor. İşte bunlardan biri olan sevilen dizi ekrana geri döndü. İzleyici tekrar yayınlanacak olan diziyi merak ediyor. Şimdi detaylar

Sevilen dizi de ekrana geri döndü!

Show Tv ekranlarında Kutsi ve Yasemin Ergene’yi buluşturan ve 2010 yılında yeniden yayına başlayan Doktorlar dizisi gündeme bir kez daha geldi. Fanatiklerini heyecanlandıran Doktorlar' dizisi 6 Nisan Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 17.30’da teve2 kanalında izleyicisiyle buluşacak.

Coronavirüs ve Doktorlar Dizisi!

Dizi setleri durunca televizyon kanalları sağlık ve tartışma programlarına ağırlık vermeye başladı. 50 milyon insanımızın eve kapandığı bu günlerde teve2 çok yerinde bir karar alarak Medyapım imzalı efsane dizi Doktorlar’ı tekrar bölümleriyle ekranlara getiriyor. Başrollerinde Kutsi, Yasemin Özilhan, Melike Güner, Bekir Aksoy, Yağmur Atacan ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun yer aldığı dizi 6 Nisan Pazartesi gününden itibaren hafta için her gün 17.30’da teve2’de yayınlanacak.

2010 yılında tekrar yayınlanmıştı!

Doktorlar dizisi adından da anlaşılacağı üzere bir hastane dizisi. Ocak 2020 tarihinden beri tek gündem maddemiz olan Coronavirüs salgınından dolayı Hekimoğlu, Mucize Doktor gibi uyarlama diziler reytinglerde zirveye çıktı. Bu gerçeği gören teve2 yönetimi çok yerinde bir karar vererek Grey's Anatomy dizisinden uyarlanan Doktorlar dizisini tekrar yayınlamaya karar verdi. 28 Aralık 2006 tarihinde Show TV'de ekran macerasına başlayan Doktorlar dizisi bir hastanede görev yapan sağlık personelinin inanılmaz mücadelelerini ve arka planda kalan aşklarını anlatıyordu. 2006 yılında yaın hayatına başlayan Doktorlar dizi o kadar sevildi ki 2010'da yeniden yayına başladı. Ancak başrolde oynayan Yasemin Ergene başka projede rol aldığı için onun yerine Leyla Göksun görev yapmıştı. Canlitv olarak keyifli seyirler diliyoruz.

Doktorlar Dizisi Ne Anlatıyor?

Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrah önceleri sağlık personelinden farksızdır. Ancak hastalar onları tanıdıkça bu bir grup genç cerrahın renkli ve sıra dışı hayatlarına tanık olurlar. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı Doktorlar dizisinde hayatın tüm renkleri yer almıştır. Hastaneye gelen ve kurtarılan ya da kaybedilen her hasta aslında bize bir gerçeği gösterecektir.

04-04-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı..
Yorumlar