Show TV’nin Yeni Dizisi ‘Yeni İstanbul’da Ulaş Tuna Astepe’nin Partneri Belli Oldu!

Show TV’nin Yeni Dizisi ‘Yeni İstanbul’da Ulaş Tuna Astepe’nin Partneri Belli Oldu!
Show TV’nin New Amsterdam uyarlaması ‘Yeni İstanbul’ dizisinin başrollerinden Ulaş Tuna Astepe’nin partnerine kimin hayat vereceği isim belli oldu. İşte o isim…

Show TV ekranlarının yeni sezon iddialı yapımlarından olan ‘Yeni İstanbul’ adlı medikal türü dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. 2006-2011 yıllarında Başrollerinde Kutsi, Yasemin Özilhan, Leyla Göksun, Bekir Aksoy, Melike Güner ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun paylaştığı Show TV’nin 4 sezon ekranlara gelen unutulmayan efsane dizisi ‘Doktorlar’ın benzeri bir doktor dizisi olarak ekranlara gelecek. ‘Yeni İstanbul’ dizisi ABD yapımı NBC Kanalı’nda yayınlanan ‘New Amsterdam’ dizisinden uyarlanmıştır. İdealist bir doktorun hastanede kurtardığı hayatları ve bu yoldaki çabasını konu alan 5 sezon 89 bölüm yayınlanan sevilen dizi 5. Sezonu ile final yapmayı planlıyor. Yeni İstanbul dizisinin yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda başarılı yapımlardan Masumlar Apartmanı’nın yönetmeni Çiğdem Bozali’nin oturduğu, dizinin senaryosunu Ayça Üzüm ve Cansu Çoban kaleme alıyor. Yeni İstanbul dizisinin oyuncu seçmeleri devam ederken, başrollerinde yer alan Ulaş Tuna Astepe’nin dizideki partneri, dizinin kadın başrolü de belli oldu. Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan Engin Altna Düzyatan’lı Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin başrollerinden ‘Hızır Reis’ karakterine hayat vermişti. İlk sezonu biten ve yaz döneminde diziye veda ettiği öğrenilen Ulaş Tuna Astepe’nin yeni dizisi ‘Yeni İstanbul’ olmuştu. Dizideki partnerinin kim olacağı merak edilirken o isim belli oldu. İşte o isim…

Ulaş Tuna Astepe’nin ‘Yeni İstanbul’ Dizisinde Partneri ‘Hazar Ergüçlü’ oldu

O3 Medya imzalı, Show TV’nin merakla beklenen yeni dizilerinin başında; ‘New Amsterdam’ uyarlaması ‘Yeni İstanbul’ geliyor. ‘Barış Güvener’ rolüne hayat verecek olan Ulaş Tuna Astepe’li dizi için Tansel Öngel ve Şerif Erol’la anlaşılmıştı. Dizinin kadın başrol oyuncusu ve Ulaş Tuna Astepe’nin partnerine hayat verecek isim merak ediliyordu. O isim ödüllü oyuncularımızdan Hazar Ergüçlü oldu.

Ulaş Tuna Astepe Yeni İstanbul dizisinde Dr. Barış Güvener rolüne hayat veriyor. İdealist bir doktor olan Barış Güvener, aynı zamana hastanenin başhekimidir ve hayatta tek bir amacı vardır daha fazla can kurtarabilmek. Doktor Barış Güvener’in karşılaştığı ilk şey eski bir hastaneye atandığı için imkânsızlıktır. İnatçı bir yapıya sahiptir ve bürokrasiyi de ikna ederek hastanesini baştan inşa etmeye karar verir. Cevap olarak ‘Hayır’ kelimesini asla kabul etmez. 

Şerif Erol’un rolü ise, Nörolog Dr. Ali Haydar Oruçov’u canlandırmak. Ali Haydar Oruçov Azeridir, evli ve aile babası bir doktordur.

 

Hazar Ergüçlü’nün ‘Yeni İstanbul’ Dizisindeki Rolü Ne?  

Yeni İstanbul dizisi ile el sıkışan güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, dizinin kadın başrol karakterlerinden Suzan’ı (Onkoloji Bölümü Başkanı) canlandıracak.


Sektörün de en çalışkan ve yetenekli oyuncularının başında gelen Ergüçlü, son olarak Exxen için çekilen ‘Sadece Arkadaşız’ dizisinde oynayan Ergüçlü’nün Erkan Kolçak Köstendil’le başrol oynadığı ‘Gönül’ filmi de çok beğenildi. Ayrıca ‘Yeni İstanbul’ dizisinin Derin karakteri olan Acil Tıp Uzmanı’nı canlandıracak isim için çok özel bir oyuncuyla görüşmeler sürüyor.

 

Ulaş Tuna Astepe ile Hazar Ergüçlü 7 Yıl Önce Birlikte Aynı Dizide Rol Almıştı

Show TV’nin yeni sezon dizisi ‘Yeni İstanbul’ da Hazar Ergüçlü ile Ulaş Tuna Astepe birlikte rol alırken, yıllar önce aynı ikili yine bir dizinin başrolünde yer almıştı.

Atv ekranlarında 2015 yılında yayınlanan başrollerini Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Binnur Kaya, Okan Yalabık, Sinem Kobal, Nazan Kesal ve Metin Akdülger’in paylaştığı ‘Analar ve Anneler’ adlı dram dizisinde rol almışlardı. Ancak dizi 9. Bölümde final yapmıştı.

 


14-08-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar