Sibel Can ve Hakan Altun'dan yeni program

Sibel Can ve Hakan Altun'dan yeni program
Sevilen iki sanatçı yeni bir show programıyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ünlü şarkıcılar Sibel Can ve Hakan Altun'dan yeni program geliyor.

Ekranlara yeni bir show programı geliyor. Ünlü şarkıcılar Sibel Can ve Hakan Altun'un yeni program için anlaşma yaptığı iddia edildi. Milliyet'tin haberine göre iki ünlü sanatçı Can ve Altun, hazırlayacağı show programı için kanal arayışına başladı. Sibel Can ve Hakan Altun'un programlarında ağırlamayı planladıkları isimlerle de görüşmeler yaptığı belirtildi. Ünlü ikilinin hazırlmaya başlayacağı show programını yakında ekrana gelmesi planlanıyor.

Hakan Altun ve Sibel Can ekrana dönüyor

Sibel Can ve Hakan Altun tarafından hazırlanan yeni show programı merakla bekleniyor. İki ünlü sanatçı özel konuklarla ekrana gelmeye hazırlanırken son günlerde Hakan Altun'un adı oyuncu Gonca Vuslateri haberleriyle gündemdeydi. Hakan Altun ve Gonca Vuslateri yaşadıkları aşkla magazin gündemine gelirken ani bir ayrılık yaşamaları herkesi şaşırtmıştı. Magazin haberlerine göre Gonca Vuslateri Hakan Altun'un ailesinden veto yemişti ve bu sebeple ikili beraberliklerini noktalamıştı. Hakan Altun'un aşk acısı çektiği ve kimseyle görüşmediği de yapılan magazin haberleri arasındaydı. O haberlerin ardından Hakan Altun'un Sibel Can'la program yapacağı iddiası da herkesi şaşırttı.

Sibel Can İbo Show'a çıkmıştı

Şarkıları ve kişiliğiyle sevilen sanatçılardan biri olan Sibel Can da uzun süredir ekranda olmayan ünlülerdendi. Star Tv'de 9 yıl aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlayan İbo Show'a konuk olan Sibel Can şarkılarıyla herkese eğlenceli dakikalar yaşatmıştı. Sibel Can'dan hayranlarını sevindirecek yeni program müjdesi geldi. Sibel Can ve Hakan Altun ikilisi özel konukların olacağı yeni bir show programına hazırlanıyor. İkilinin programının yayınlanacağı kanal henüz belli olmasa da yıllar sonra ekrana gelmeye hazırlanan ünlü isimlerin programı hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

Koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan karantina sürecini kazanca dönüştüren Sibel Can bu dönemde 'Hayat' adını verdiği bir albüm çıkarmıştı. Uzun süre sonra İbo Show'la ekrana gelen Sibel Can performansıyla kendisini özleyenlerden ve seyirciden tam not almıştı. Sibel Can ve Hakan Altun şimdi yeni bir program için kolları sıvadı. İkilinin yeni programı merakla bekleniyor.

18-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar