Sıla Türkoğlu'nun Yeni Dizisi Belli Oldu

Sıla Türkoğlu'nun Yeni Dizisi Belli Oldu
Emanet dizisinde yıldızı parlayan ve başarılı bir performans ortaya koyan genç ve güzel oyuncu Sıla Türkoğlu’nun yeni dizisi belli oldu.

Adını Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi ile duyuran ve bu dizi ile oldukça başarılı bir performans ortaya koyan başarılı ve genç oyunculardan Sıla Türkoğlu sezon sonunda Emanet dizisi ile yollarını ayırmış ve bu süreç ne yazık ki hem yapım şirketi açısından hem de oyuncu açısından biraz sancılı geçmişti. Başarısıyla dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu ayrıldığı dizinin hemen ardından yeni sezonda rol alacağı dizi ile el sıkıştı ve sevenlerinin karşısına yeni dizisi ile çıkmak için hazırlıklara başladı. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Gold Film tarafından hazırlıkları süren Kızılcık Şerbeti adlı dizide yer alacak olan güzel oyuncu Sıla Türkoğlu dizide Evrim Alasya ile anne kızı oynayacak. Yeni sezonda kanalın iddialı yapımları arasında gösterilen ve cast çalışmaları devam eden Kızılcık Şerbeti’nde yeni bir başlangıç yapacak olan Sıla Türkoğlu’nun dizideki performansı da merak edilmeye başlandı.

Kızılcık Şerbeti’nde Rol Alacak

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Emanet ile adını duyuran ve başarılı bir performans ortaya koyan genç ve güzel oyuncu Sıla Türkoğlu’nun yeni sezonda rol alacağı dizi Kızılcık Şerbeti oldu. Gold Film tarafından hazırlıkları süren diziyi Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme alıyor. Dizinin başrol oyuncuları Evrim Alasya ile Barış Kılıç olurken dizide Evrim Alasya’nın kızına ise Sıla Türkoğlu hayat verecek. Hazırlıkları ve cast çalışması devam eden dizinin 10 Eylül’de sete çıkması ve ekim başı gibi de seyirciyle buluşması bekleniyor. Dizide farklı kutuplarda olan iki ailenin etkileyici ve çarpıcı hikayesi ekrana gelecek.

Sıla Türkoğlu Kimdir?

Yeni yayın döneminde Show Tv’de ekrana gelecek Kızılcık Şerbeti adlı dizide yer alacak olan genç ve güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa merak salan genç yetenek daha sonra oyunculuk eğitimleri almış ve ardından da setlerde yer almaya başlamıştır. Genç ve güzel oyuncu Sıla Türkoğlu bugüne kadar, Emanet, Ağlama Anne, Yemin adlı yapımlarda rol almıştır. Oyuncunun Emanet adlı günlük dizideki performansı otoritelerden tam not almıştır.

09-08-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar