Başarılı Oyuncu Özge Özder Gecenin Ucunda Dizisinde

Başarılı Oyuncu Özge Özder Gecenin Ucunda Dizisinde
İki sezon boyunca Sadakatsiz dizisinde başarılı bir dönem geçiren güzel ve ünlü oyuncu Özge Özder’in rol alacağı yeni dizi belli oldu.

İki sezon boyunca Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen yapımlarından biri olan Sadakatsiz’de rol alan ve iki sezon boyunca başarılı bir performans ortaya koyan başarılı ve güzel oyuncu Özge Özder Sadakatsiz’in final yapmasının ardından yeni projeleri değerlendirmeye almıştı. Pek çok proje teklifinde bulunulan güzel oyuncu sonunda en çok istediği projeye evet dedi ve yeni sezonda rol alacağı projeyi belirledi. Ünlü ve güzel oyuncu Özge Özder’in yeni sezonda daha şimdiden büyük merak uyandıran ve birbirinden ünlü isimleri kadrosuna katan Gecenin Ucunda adlı dizi ile el sıkıştığı öğrenildi. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve TMC Yapım ile Alim Yapım’ın ortaklaşa hazırladıkları projenin başrol oyuncuları Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu.

Özge Özder Gecenin Ucunda’da Sara Karakterini Canlandıracak

TMC Yapım ve Alim Yapım ortaklığında hazırlanan ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Gecenin Ucunda yeni sezonun en iddialı ve en merak edilen dizilerinin başında geliyor. Bütün yaz büyük bir hazırlık süreci geçiren dizinin castında birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Diziye son olarak katılan başarılı ve güzel oyuncu Özge Özder’in dizide Macide’nin (Neslihan Atagül) İstanbul’da tanıştığı tek dostu, İstanbul Musevisi ve şifacı bir kadın olan Sara karakterine hayat vereceği öğrenildi. Çekimlere başlayan ve merak edilen dizinin en geç Eylül ayının ikinci haftasında seyirciyle buluşması bekleniyor. Dizi ünlü yazar Peride Celal’in aynı adlı romanından televizyona uyarlanmış durumda. Oldukça merak edilen dizi kanalın da büyük beklenti içinde olduğu yapımlardan biri.

Gecenin Ucunda Oyuncu Kadrosu

TMC ve Alim Yapım ortaklığında hazırlanan Gecenin Ucunda dizisi birbirinden ünlü isimleri bir araya getirmiş durumda. Star Tv ekranlarının ağır topu olması beklenen Gecenin Ucunda dizisinde ünlü isimler, Neslihan Atagül (Macide), Kadir Doğulu (Kazım), Bertan Asllani, Tuba Ünsal, Zuhal Olcay, Kaan Taşaner, Levent Özdilek, Şencen Güleryüz, Bestemsu Özdemir, Şeyda bayram, Ebru Aykaç, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen ve Özde Özder yer alıyor. Dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün sahneleriyle dizinin çekimleri başlarken önümüzdeki günlerde bütün oyuncuların katılımıyla asıl çekimlerin başlaması bekleniyor.

09-08-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar