Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu’nun Doğum Gününü Kutladı: İyi ki Doğdun Sevgilim!

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu’nun Doğum Gününü Kutladı: İyi ki Doğdun Sevgilim!
Usta oyuncu, dizilerin ve sinema filmlerinin vazgeçilmezi, bugünlerde Atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Kenan İmirzalıoğlu 45 yaşına girdi. İşte detaylar!

Son zamanlarda en mutlu çiftlerin başında geliyor Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti. Çift geçtiğimiz aylarda bir bebeklerinin dünyaya geleceğini öğrendikten sora mutlukları ve heyecanları katlanarak arttı. Sinem Kobal’ın hamile olduğunu ilan etmesiyle hem Kenan İmirzalıoğlu hem de ailesi Sinem Kobal için adeta dünyayı bulutların üstüne taşıdı. Bütün bu şahane ilgiye karşılık da ünlü isim Sinem Kobal eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun doğum gününü sürpriz bir şekilde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı. 45 yaşına giren ünlü oyuncu ve şimdilerin başarılı sunucusu Kenan İmirzalıoğlu’nun doğum gününü eşi Sinem Kobal “iyi ki doğdun sevgilim” paylaşımıyla kutladı. İşte haberin detayları!

Kenan İmirzalıoğlu 45 Yaşında!

Bu günlerde Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmanın sunuculuğunu yapan başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu bugün 45 yaşına girdi. Başarılı oyuncuyu ilk kutlayanlardan biri halen Marmaris’te bebeklerinin doğum gününün gelmesini bekleyen eşi güzel oyuncu Sinem Kobal’dan geldi. Sinem Kobal 45 yaşına giren eşi ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun doğum gününü sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak ve altına da “iyi ki doğdun sevgilim” ifadelerini kullanarak kutladı. Beş aylık hamile olan bir kız bebeği bekleyen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bu günlerde adeta havalarda uçuyor ve masal gibi günler yaşıyorlar. Bu günlerin arasına bir de Kenan İmirzalıoğlu’nun 45. Yaş doğum günü girdi ve bu da çifti daha da birbirine yaklaştırdı.

Marmaris’te Rüya Gibi Günler!

5 aylık hamile olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti bir kız bebek bekliyorlar. İlk çocukları olacak olması dolayısıyla Kenan İmirzalıoğlu eşi Sinem Kobal’ın üzerlerine titriyor adeta. Kenan Bey eşinin bu günleri zor geçirmemesi için Marmaris’te bir otelin iki odasını 45 günlüğüne kapatarak eşinin rahat etmesini sağlamaya çalışıyor. Toplamda 55 bin liralık ücreti peşin ödeyen Kenan İmirzalıoğlu otelin odalarının rezervasyonunu bir akrabaları adına yaptırdı. Sinem Kobal için her şeyin düşünüldüğü otelde Sinem Kobal için otel mutfağında sağlıklı yiyecekler hazırlanıyor. Otelin bir odasını gelecek misafirleri için tutan ve bu gün 45 yaşına giren Kenan İmirzalıoğlu bebeklerinin geleceği günü heyecanla bekliyor. Bizde usta ve başarılı oyuncunun doğum gününü kutluyoruz.

17-06-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar