Son Yaz Dizisinde Heyecanlandıran Karar

Son Yaz Dizisinde Heyecanlandıran Karar
Son Yaz dizisi Eylül ayından itibaren ekranlarda yerini alacak. Hikâyedeki konu ve oyuncu değişimleri heyecanları arttırıyor.

Fox TV ekranının sevilen dizilerinden Son Yaz, büyük bir heyecan ile bekleniyor… Dizide oyuncu değişikliği art arda geldi. Son Yaz Dizinin ikinci sezonu için ise üst üste transferler yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Son Yaz dizisi oyuncuların ikinci sezon senaryosu üzerindeki okuma provaları yaptığı da ortaya çıkmıştı.

Son Yaz dizisinde çekimlerin başladığı da ortaya çıkan haberler arasında yer alıyor. Dizinin oyuncuları bir araya geldi ve ikinci sezon için ilk sahnelerin çekimlerine başladı. Son Yaz dizisinin Eylül ayı içerisinde ekrana getirilmesinin kararlaştırıldığı gelen bilgiler arasında yerinin alıyor. Bu son karar dizi hayranlarını da mutlu edecektir. Son Yaz dizisinde, ilk sezonun 21 bölüm sonra sezon finali yapmıştı. Dizinin ikinci sezonun da ise 3 yıllık zaman atlaması ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Son Yaz dizisinde Canan karakterine hayat veren Funda Eryiğit’in yeni sezonda diziye devam etmemesi izleyicileri üzen bir gelişme oldu. Fakat yeni transferler ile dizinin kadrosunun bir hayli güçlendiği de ortaya çıktı. Son Yaz oyuncu kadrosuna Birce Akalay, Onur Bay, Yılmaz Bayraktar, Yaprak Medine ve Zuhal Gencer diziye katılan ünlü isimler oldular.

Diziden Şebnem Dönmez, Erdem Şanlı ve Emre Karayel’in de hikayeden ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Yeni sezonu heyecanla beklenen Son Yaz dizisinin hikâyesindeki değişim çok merak ediliyor. Dizide özellikle de Halil Babür’ün canlandırdığı Soner Sancaktar’ın ailesinin bir hayli genişlemesi hikâyenin mafya yönünün daha çok öne çıkacağına işaret ediyor.

Sezon Finalinde neler yaşananlar; Gökhan'ın, Selçuk Taşkın'ı kaçırma amacı farklıdır. Akgün ve babası ile yüzleşerek geçmişten gelen bir aile sırrını ifşa etmek istemektedir. Fakat planları, Akgün ve Selçuk Taşkın yüzleşemeden bozulur.Selim ve Canan, Yağmur'un kaçırılması sonrası oturup ilişkileri üzerine konuşurlar. Selim Kara Çeşme'ye döndüğünden beri Kara ailesinin başına gelmeyen kalmamıştır. Canan, ilişkisi ile ilgili radikal kararlar almanın arifesindedir. Yağmur ve Akgün bütün yaşananlarının ardından ilişkilerine bıraktıkları yerden devam etmenin hayalini kurarken önlerinde tek bir engel kalmıştır. Akgün'ün ağabeyi hala hayatta ve kayıptır. Akgün yaptıklarının hesabını ağabeyinden soracak mıdır? Yoksa Yağmur'u dinleyip peşini bırakacak mıdır? Büyük gün yaklaşmaktadır. Selçuk Taşkın'ın Halil Sadi'ye karşı gizli tanıklık yapacağı mahkeme günü belli olmuştur. Fakat Selçuk Taşkın'ı Gökhan vasıtası ile susturamayan Halil Sadi, Selçuk Taşkın'ın mahkemeye çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Selçuk Taşkın, İstanbul'da mahkemeye çıkıp tanıklık yapabilecek midir?

25-08-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar