Survivor 105. Bölüm İzle

Survivor 105. Bölüm İzle
Survivor 105. Bölüm İzle; Haftanın 7 günü izleyenleri ekrana bağlayan Survivor 12 Haziran Cuma günü saat 20:00'de TV8'de!

Survivor 105. Bölüm İzle! Acun Medya tarafından tv8için hazırlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler programında çeyrek finale sayılı günler kaldı. Coronavirüs nedeniyle neredeyse tüm dizi ve programlar yayınlara ara verirken, haftanın tüm günleri ekrana gelen Survivor izlenme rekorları kırdı. Milyonlarca kişi tarafından her gün takip edilen programda bu hafta kritik bir eleme gerçekleşecek. Survivor’ın bu akşam yayınlanan bölümünde neler olacak? İşte detaylar!

Survivor'da çeyrek finale sayılı günler kala heyecan katlanarak artıyor. Türkiye'nin en çok izlenen reality show programı ünvanını elinde bulunduran yarışmanın son bölümünü tek parça izlemek için arama yapılıyor. Survivor'ın 12 Haziran Cuma akşamı yayınlanan son bölümünü tv8 resmi internet sitesinden izleyebilir, siteye yukarıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Survivor'da Neler Yaşandı?

Dün akşam yayınlanan Survivor 104. Bölümde, oynanan haftanın erzak ödüllü oyununu Cemalcan'ın kaptanlık yaptığı Kırmızı takım kazandı. Aldıkları Erzak ödülü ile enerjileri oldukça yükselen takım bu akşam neler yaşayacak? 

Survivor 105. Bölümde Neler Olacak?

Survivor 105. Bölüm İzle! Survivor yeni bölümde, yeni bir ödül oyunu oynanacak. Takımlarda birbirlerine yeni adapte olmaya çalışan yarışmacılar bulunması mavi takımı biraz gerginliğe sürüklesede, Ardahan'ın kaptanlığında yarışma azmine yeniden kavuşuyorlar. Kırmızı takımın enerji ile yürüdüğünü ve birbirlerine iyi adapte olduklarını söyleyecen Cemal Can kaptanlığındaki takım yarışmayı önde götüreceğe benziyor. Bu akşam gerçekleşecek ödül oyunu ve yarışmaların hepsini Tv8'deki Survivor 105. bölümü izleyerek öğrenebilirsiniz. Survivor 105. Bölüm tek parça izlemek için detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

İyi Seyirler. . . 

12-06-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar