Aslı Vural

Aslı Vural

Aslı Vural 22 Nisan 1991 yılında Üsküdar'da dünyaya geldi. 1999 depremine kadar Koceli'nin Gebze ilçesinde ikamet eden Aslı, 1999-2004 yılları arasında Bilecik'te bulundu. 2004 yılında ailesiyle birlikte tekrar Kocaeli Gebze'ye döndü. Lise eğitimini Çolakoğlu Anadolu Kız Meslek Lisesi Büro Yönetimi ve Asistanlığı bölümünde 2009 yılında tamamladı. Ardından Kocaeli Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde öğretimine devam etti. Şimdilerde evli ve bir çocuk annesi.

Yazarın Son Yazıları

Arka Sokaklar 548. bölüm izle!

Arka Sokaklar 548. bölüm izle! Arka Sokaklar dizisinin 3 Nisan Cuma akşamı ekrana gelen 548. bölümüne yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm izle!

Züleyha ölümle burun burunadır. Üstelik bu kez birisi işini sağlam yapmaya niyetlidir. Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm ile bu akşam ATV'de!

Benim Adım Melek 27. Bölüm izle

Benim Adım Melek 27. Bölüm izle; Kadrosu ve hikayesi ile sevilen dizinin yeni bölümü bu akşam TRT1'de. Benim Adım Melek son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölüm izle! EDHO 31 Mart Salı akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin son bölümünü full izlemek için detaylar haberimizde!

Sefirin Kızı 15. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 15. Bölüm İzle! Menekşe hamiledir ve Sancar bunu Nare'ye söylemenin yollarını arar. Sefirin Kızı son bölümü ile bu akşam Star'da.

Gel Dese Aşk 4. Bölüm İzle!

Gel Dese Aşk 4. Bölüm İzle! Atv'nin sevilen dizisi yeni bölüm ile bu akşam. Gel Dese Aşk son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 38. Bölüm İzle!

Hercai 38. Bölüm İzle! Reyyan'ı kaybetmemek için İntikamından vazgeçen Miran'ı bekleyen olay ne? Hercai 38. Bölüm bu akşam ATV'de.

Mucize Doktor 28. Bölüm İzle!

Mucize Doktor 28. Bölüm İzle! Ali babasını kurtarabilecek mi? Bu Hüsran Ali'nin hayatında neleri değiştirecek? Mucize Doktor son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Öğretmen 4. Bölüm İzle!

Öğretmen 4. Bölüm İzle! Ceren Moray ve İlker Kaleli'nin başrol aldığı Öğretmen dizisi bu akşam 4. bölümü ile yayında. İyi Seyirler.

Baraj 2. bölüm izle

Baraj 2. bölüm izle, FOX TV'nin yeni dizisi Baraj, bu akşam yeni bölümüyle yayınlanıyor. Baraj sonbölüm izlemek için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu 13. Bölüm İzle!

Hekimoğlu 13. Bölüm İzle! Salı akşamlarının vazgeçilmezi, sevilen ve beğeni toplayan Hekimoğlu son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Yasak Elma 74. Bölüm izle!

Yasak Elma 74. Bölüm izle! Yıldız Kerim'in Şahika tarafından işe alındığını öğrenince araya mesafe koymaya çalışır. Yasak Elma 74. yeni bölüm izlmek için detaylar haberimizde!

Sefirin Kızı 14. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 14. Bölüm İzle! Gediz Sancar'ı Katil olma yolunda en can alıcı noktasından vurur. Nare'sinden. Sefirin Kızı son bölümü ile bu akşam Star'da.

Gel Dese Aşk 3. Bölüm İzle!

Gel Dese Aşk 3. Bölüm İzle! Yasemin Bahar ile Murat'ı görünce öyle bir hamle yapıyor ki, Murat'ın aklı da hayatı gibi alt üst oluyor. Gel Dese Aşk son bölüm detayları haberimizde!

Kuzey Yıldızı 26. bölüm izle!

Kuzey Yıldızı 26. bölüm izle! Show TV'nin Cumartesi akşamları ekrana gelen dizisi Kuzey Yıldızı'nın 26. bölümü ile bu akşam sizlerle.

Hizmetçiler 3. Bölüm İzle!

Hizmetçiler 3. Bölüm İzle! Geçtiğimiz hafta ses getiren bölümü ile seyirci karşına çıkan Kanal D'nin iddialı dizisi Hizmetçiler 3. Bölüm ile bu akşam saat 20:00'de. İyi Seyirler!

Babil 9. Bölüm İzle!

Babil 9. Bölüm İzle! İrfan Deniz'in Ameliyatına sevinirken bu kez de Hakan yoluna taş koyacak. Babil Son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 37. Bölüm İzle!

Hercai 37. Bölüm İzle! Miran Reyyan'a destek olmak isterken bambaşka bir olayın içine düşecektir. Ben sensiz nefes alamıyorum diyen Hercai 37. Bölüm bu akşam ATV'de.

Mucize Doktor 27. Bölüm İzle!

Mucize Doktor 27. Bölüm İzle! Yeni kliniğin açılışı yeniden gerçekleşirken Ali Vefa yıllar sonra çıkıp gelen babası ile yüzleşmek zorundadır. Detaylar Haberimizde!

Doğduğun Ev Kaderindir 11. Bölüm İzle!

Doğduğun Ev Kaderindir 11. Bölüm İzle! TV8 in sevilen dizisinde bu akşam nefesler tutulacak. Doğduğun Ev Kaderindir 11. Bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Öğretmen 3. Bölüm İzle!

Öğretmen 3. Bölüm İzle! Ceren Moray ve İlker Kaleli'nin başrol aldığı Öğretmen dizisi bu akşam 3. bölümü ile yayında. İyi Seyirler.

Survivor 2020 22. Bölüm İzle!

Heyecan dolu yarışma programı Survivor 22. bölümüyle bu akşam Tv8'de. Kıyasıya rekabete sahne olan Survivor 22. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hekimoğlu 12. Bölüm İzle!

Hekimoğlu 12. Bölüm İzle! Ekipten birisi Vahap Beyin isteği ile Valide Atik Eğitim ve Araştırmaya veda edecek. Ama Kim? Hekimoğlu son bölüm bu akşam Kanal D'de.

Ya İstiklal Ya Ölüm 1. Bölüm İzle!

Ya İstiklal Ya Ölüm 1. Bölüm İzle! İtilaf Devletlerinin işgali ile TBMM'nin açılışı arasındaki 6 haftayı anlatan Ya İstiklal Ya Ölüm ilk bölümü ile bu akşam TRT1'de.

Sefirin Kızı 13. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 13. Bölüm İzle! Sancar'ın vicdan perdesi kalkmıştır. Gerçekleri 9 yıl sonra görmüş ancak yüreğinin kelebeğini uçurmuştur. Sefirin Kızı son bölümü ile bu akşam Star'da.
1 2 3 4 5 ...6 »