Aslı Vural

Yazarın Son Yazıları

MasterChef Türkiye 107. Bölüm İzle!

MasterChef Türkiye de bu akşam ödül oyunu oynanacak. Dün akşam oynanan kaptanlık yarışından sonra ödülün sahibi kim olacak? MasterChef Türkiye 107. Bölüm TV8'de!

Hekimoğlu 26. Bölüm İzle!

24 Kasım Salı akşamı 26. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu Dizisinin 25. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

MasterChef Türkiye 106. bölüm izle!

Türkiye'nin önde gelen lezzet yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye'de son sekiz kaldı. Bu akşam 14. haftanın kaptanlık yarışı yapılacak. MasterChef Türkiye 106. bölüm izle!

Sefirin Kızı 29. Bölüm İzle!

Sefirin Kızında bu akşam Nare ve Sancar'ın gecesi. Heyecanlar üst üste yaşanırken menekşeyi bekleyen sürpriz ne? Sefirin Kızı 29. Bölüm bu akşam Star TV'de!

MasterChef Türkiye 105. Bölüm İzle!

MasterChef Türkiye'de bir haftanın daha sonuna gelindi. Eleme gecesi ile 13. haftaya ve bir yarışmacıya daha veda edecek MasterChef Türkiye 105. Bölüm ile bu akşam TV8'de!

Menajerimi Ara 13. Bölüm izle!

Ünlüler yıldız gibi parlamalarının ardındaki gizli kahramanların anlatıldığı dizinin yeni bölümü bu akşam. Detaylar Menajerimi Ara 13. Bölüm izle haberimizde bulabilirsiniz!

Sen Çal Kapımı 19. Bölüm İzle!

Sen Çal Kapımı dizisinde kıskançlık devam ederken Eda'nın gizli hayranı Serkan'ı nasıl etkileyecek? Sen Çal Kapımı yeni bölüm için tıklayın!

MasterChef Türkiye 104. Bölüm İzle!

21 Kasım Cumartesi gecesi oynanacak dokunulmazlık oyununda kazanan ve potaya giden ikinci isim kim olacak? MasterChef Türkiye 104. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 48. bölüm izle

20 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak Hercai 48. bölümde Miran gerçeklerle darma dağın olmuş iken üzerine bir darbede Aslan Aslanbey'den mi gelecek?

Çocukluk 7.bölüm İzle!

20 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak dizide bu akşam yeni bölüm ekranlara gelecek. Çocukluk son bölüm izlemek ve canlı yayından haberdar olmak için haberimizde takipte kalın.

Mucize Doktor 38. Bölüm İzle!

Mucize Doktor 38. Bölüm İzle; 19 Kasım Perşembe akşamı 38. Bölümüyle ekrana gelen Mucize Doktor dizisinin 38. Bölümünü canlı tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

MasterChef Türkiye 103. Bölüm İzle!

13. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu gece yapılacak.MasterChef Türkiye 103. Bölümdeki süpriz jüri üyeleri kimler? Detaylar haberimizde!

Kuruluş Osman 34. Bölüm İzle! (Son Bölüm)

Nefes Kesen yeni bölümü ile bu akşam yayınlanacak olan Kuruluş Osman 34. Bölüm izlemek ve bölüm hakkında detaylara ulaşmak için haberimizi takipte kalın!

Sadakatsiz 7. Bölüm İzle

Sadakatsiz yeni bölümünde artık Volkan ve Asya kartlarını açık oynuyorlar. 18 Kasım Çarşamba günü yayınlanan Sadakatsiz 7. bölüm detayları haberimizde!

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm İzle!

Safiye'ye karşı bayrakları çeken ve geçmişi ile yüzleşenlerin hayatını anlatanların dizisi Masumlar Apartmanı 10. Bölüm İzlemek ve detaylardan haberdar olmak için takipte kalın!

MasterChef Türkiye 102. Bölüm İzle!

MasterChef Türkiye 13. Hafta'nın ödül oyunu bu akşam oynanacak. Kaptanlar belli olsada herkesin bireysel yarışacağı ödül oyununda kazanan kim olacak?

Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm Canlı İzle!

Sencer'in canını kurtarmak için kırsala çıkan Turna'yı Yorgos'un elinden kim kurtaracak? Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm Canlı İzlemek için detaylar haberimizde!

MasterChef Türkiye 101. Bölüm Canlı İzle!

Dün akşam yapılan eleme bölümünün ardından 13. haftanın ilk günü olan kaptanlık yarışı bugün yapılacak. MasterChef 101. Bölüm Canlı İzlemek için detaylar haberimizde!

Maria ile Mustafa 11. Bölüm izle!

Ekranların sevilen dizilerinden olan Maria ile Mustafa yeni bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Maria ile Mustafa 11. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

MasterChef Türkiye 100. Bölüm İzle!

MasterChef Türkiyede 12. Haftanın eleme gecesi bu akşam yapılacak. Geçtiğimiz günlerde potaya giren Eray ve Barbaros'un yanına gelen isim kim? MasterChef Türkiye 100. bölüm izle!

Zümrüdüanka 19. Bölüm Ful İzle!

Demirkanlar konağında yine bir can pazarı yaşanıyor. Bu kez hem Demirkanlar hem de Özgüçlerin huzuru bozuluyor. Zümrüdüanka 19. Bölüm ful izlemek için detaylar haberimizde!

MasterChef Türkiye 99. Bölüm İzle!

MasterChef Türkiyede yine bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. MasterChef Türkiye 99. Bölüm ile 14 Kasım Perşembe akşamı TV8'de!

Hercai 47. Bölüm Ful İzle! (13 Kasım Cuma)

Yıllar önce ödüğü sanılan Füsun Aslanbey, kanlı canlı çıkıp gelince Azize'nin 30 yıllık intikam planı bozulacak mı? Hercai 47. Bölüm Ful İzlemek için deatylar haberimizde!

Ramo 20. Bölüm Tek Parça İzle!

Ramo ve Cihangir arasındaki kavga ve kaos devam ederken, Ramo ölüm ile burun buruna glirken en büyük destekçisi kim? Ramo 20. Bölüm Tek Parça İzlemek için detaylar haberimizde!

Alev Alev 2. Bölüm İzle! (12 Kasım Perşembe)

Cemre, Çiçek ve Rüya aynı kaderi başka hayatları paylaşmaya devam ederken, Cemre2nin yaşadığı anlaşılacak mı? Çiçek'in içler acısı hali nasıl geçecek? Hepsi Alev Alev 2. Bölümde!
1 2 3 4 5 ...13 »