Survivor 2020 Şampiyonu Cemal Can’dan Flaş Açıklamalar!

Survivor 2020 Şampiyonu Cemal Can’dan Flaş Açıklamalar!
Survivor 2020’de şampiyonluk ipini göğüsleyen Cemal Can katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Cemal Can’ın o açıklamaları!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin büyük beğeniyle takip ettiği ve geçtiğimiz ay büyük bir finalle sezonu kapatan Survivor yarışması bu sezon adeta nefesleri kesti. Dominik Cumhuriyeti’nde çekilen ve Tv 8 ekranlarında reyting rekorları kıran ve seyirciyi nefessiz bırakan yarışma programında büyük bir heyecan fırtınası esmiş ve son ana kadar şampiyonun kim olacağı belli olmamıştı. İstanbul’da yapılan büyük finalde yarışmacılardan Cemal Can ve Barış finale kalan ikili olmuş ve seyircinin SMS’leriyle Cemal Can Survivor 2020’de şampiyonluğa ulaşmıştı. Yarışmanın tahmin edilemeyen birincisi Cemal Can o tarihten sonra uzun süre ortalarda görünmemiş ve tatile çıkarak ailesiyle vakit geçirmeye başlamıştı. Cemal Can bugün katıldı Star Tv’deki Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programında kendisi ve yarışmayla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. İşte haberin detayları!

Cemal Candan Flaş Açıklamalar!

Survivor 2020’nin şampiyonu Cemal can Star Tv’de katıldığı programda yarışmayla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Cemal Can “Şu an çeşme’de ailemle birlikte tatildeyim. Survivor sürecinde çok yoruldum. Kendimi o kadar aştım ki dinlenmeye ihtiyacım var. Burada herkes beni tanıyor ben kimseyi tanımıyorum. Dışarıda insanlarla sohbet etmek çok güzel” ifadelerini kullandı. Cemal Can gelecekle ilgili planlarının sorulduğu bir soru üzerine “Bu zamana kadar hep eğitimini alıp bir şeyler yaptım. Şarkıcılığın da eğitimini aldıktan sonra oraya yönelebilirim” derken “Survivor bittikten sonra en çok sütlaç yedim. Adada yediğim çok küçüktü. Ama çok keyifliydi yarışma süreci ifadelerini kullandı.

Survivor’dan Kimlerle Görüşüyor?

Cemal Can Survivor sürecinde birlikte yarıştığı arkadaşlarından beş kişiyle görüştüğünü açıklarken kazandığı parayı da eğitiminde kullanacağını ya da babasına vereceğini ifade etti. Cemal Can “Survivor’daki sessizliği inanılmaz özlüyorum. Kendimizi dinleyebiliyorduk, kendimizle oturup saatlerce sohbet edebiliyorduk, şu an bunu yapamıyorum. Bir ara Survivor’da kötü bir dönem geçirdim. Çünkü oraya gelen karakterlerin çoğu dışarıda benim hiç arkadaşlık yapmadığım karakterlerdi. Orada bir geçiş süreci yaşadığımın farkında değildim. Psikolojik olarak yıpranmıştım. Konsey gecesi herkesi öğütleyip adımın yazılmasını istedim. Ada konseyinde de adım çıktı. Sonra seyircilerden gelen SMS’lerle potadan çıktım. Dışarıda bu kadar destekleyen olduğunu bilmiyordum. Acun Abi buradaki 8 kişinin hakkını değil buraya gelmek isteyen milyonların hakkını yemiş olacaksın dedi. O cümle benim için bir dönüm noktası oldu” ifadelerini kullandı.

11-08-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar