Cansu Dere’nin Dizisinin Adı Belli Oldu! Diziye Yeni Oyuncular Katıldı!

Cansu Dere’nin Dizisinin Adı Belli Oldu! Diziye Yeni Oyuncular Katıldı!
Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı dizinin adı belli oldu. Sadakatsiz Doktor Foster uyarlaması olarak Kanal D’de ekranlara gelecek. İşte detaylar!

Kanal D ekranlarında yeni sezonda seyirciyle buluşacak olan ve Medyapım tarafından hazırlıkları sürdürülen Doktor Foster dizisinin yerli uyarlamasında hızlı bir hazırlık süreci yaşanıyor. Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı yeni dizinin uzun süredir adı belli olmamıştı ve bu sebeple her platformda Doktor Foster’ın yerli uyarlaması diye biliniyordu. Sonunda bu yeni yapıma da bir isim kondu ve o da artık kendi ismiyle anılmaya başlandı. Medyapım tarafından hazırlanan ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak Doktor Foster’ın yerli uyarlamasının adı Sadakatsiz olarak belirlendi ve dizinin birbirinden başarılı oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendi. Ekim ayında ekrana gelmesi için çalışmaların devam ettiği Sadakatsiz heyecanla beklenen yapımlardan biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. İşte haberin detayları!

Sadakatsiz Yakında Kanal D Ekranlarında!

Medyapım tarafından kanal D için hazırlanan ve başrolünde Caner Cindoruk ile Cansu Dere’nin rol aldığı Doktor Foster uyarlaması Sadakatsiz dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Ekim ayında Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşması beklenen dizinin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu. Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturacağı Sadakatsiz dizisinin kadrosuna Özge Özder, Eren Vurdem, Taro Emir tekin, Berrin Keklikliler ve Yeliz Kuvancı dahil oldu. Birbirinden başarılı isimlerle bir anda seyirciyi de şaşırtan ve merakla beklenmeye başlanan Sadakatsiz yeni yayın döneminde Kanal D’nin de iddialı yapımları arasında yer alacak ve kanalın düşük olan reytingini yükseltmek için büyük bir koz olacak.

Yeliz Kuvancı Kimdir?

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan sadakatsiz dizisine dahil olan başarılı oyuncu Yeliz Kuvancı 28 Şubat 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa ilgi duyan genç ve güzel oyuncu bu konuda Beykent Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Oyunculuk Bölümünde eğitim almış ve bu okuldan mezun olmuştur. Okuldan mezun olduktan sonra birçok başarılı yapımda rol alan Yeliz Kuvancı’nın rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır; Öyle Bir Geçer zaman ki, Seni bana Yazmışlar, Böyle Bitmesin, Kocamın Ailesi, Hangimiz sevmedik, Tutunamayanlar.

10-08-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar