Survivor 2021 104. Bölüm İzle

Survivor 2021 104. Bölüm İzle
27 Mayıs PEeşembe günü 104. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021 104. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021'in en çekişmeli gecelerinden biri olan 104. bölüm bu akşam saat 20:00'de Tv8 ekranlarında Domininkten bizlere ulaşacak. Zorlu şartlar ve açlık, ve barınma sıkıntısı gibi koşullarda hayatta kalmanın dışında birde kazanma tutkusu ile yanıp tutuşan iki takım 27 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak Survivor 2021 104. bölüm ile ortalık karışacak. Bu akşam ödül oyunu yer alacak. 

Saat 20:00'da Dominik Cumhuriyetinden evlerimize gelecek olan Survivor 2021'in son bölümünü canlı ve ful Hd kalitesinde izlemek için tüm detyalar ve canlı yayın linkine aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Survivor Türkiye'nin artık sonuna çeyrek kala yarışmacılar arasında, hırs, rekabet, savaşma duygusu geldikleri güne oranla kat be kat arttı. Üstelik geriye kalan 9 kişi birincilik için birbirlerini geçmek zorundalar. Zaman daraldıkça sinirlerde ikitakım arasında hat safhada. Bu akşam TV8 ekranlarında 104. bölümünü izleyeceğimiz Survivor 2021'nin ödül oyunlarından birini izleyeceğiz. İki takımında oynamakta güçlük çektiği sabunlu bir köpük parkurunda yarışacaklar. Birbirleri ile aynı anda başladıkları parkurdaki asılı topları toplayarak takımlarına ödül sayısını kazandırmak için çabalayacaklar. 

Bu ödül oyununun ardından ise Erkekler ve kızlar arasında bir düello oyunu yapılacak. Dora'nın bir takım güçlükler çektiği parkurda kazanan kim olacak? Sona az kala iki takımında mücadelesini izleyeceğiniz yeni bölümü Hd kalitesinde ve canlı olarak izlemek için yukarıdaki yayın linkimizi kullanabilir ve saat 20:00'de televizyon ekranlarında izleyebilirsiniz. 

Mavi Takım; Steven Salam, Ayşe Yüksel, Sergen, Uğurtan Dora, Yiğit Poyraz, 

Kırmızı Takım; İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Aleyna Çakır, Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay

27-05-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar