Survivor 2021 106. Bölüm İzle

Survivor 2021 106. Bölüm İzle
30 Mayıs Pazar günü 106. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021 106. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021'in en çekişmeli gecelerinden biri olan 106. bölüm bu akşam saat 20:00'de Tv8 ekranlarında Domininkten bizlere ulaşacak. Zorlu şartlar ve açlık, ve barınma sıkıntısı gibi koşullarda hayatta kalmanın dışında birde kazanma tutkusu ile yanıp tutuşan iki takım 30 Mayıs Pazar günü yayınlanacak Survivor 2021 106. bölüm ile ortalık karışacak. Bu akşam haftanın son eleme adayının belli olacağı konsey ve oyunlar yer alacak. 

Saat 20:00'da Dominik Cumhuriyetinden evlerimize gelecek olan Survivor 2021'in son bölümünü canlı ve ful Hd kalitesinde izlemek için tüm detyalar ve canlı yayın linkine aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Survivor Türkiye'nin bu akşam  ekrana gelecek 105. bölümünde yine bir dokunulmazlık oyunu yer alacak. Dün akşam yayınlanan son bölümde iki takım dokunulmazlık için kıyasıya mücadele etsede kaybeden Mavi takım oldu. Takım içerisinde 4 kişi kalan yarışmacılar Dora'nın adını ilk aday olarak konseye sundu. Bu akşam ise ada da birleşme haberini alan yarışmacılar, birleştiklerinde birbirleri ile nasıl aynı ortamı paylaşacakları endişelerini anlatıyor. 

Her iki takımda birbirleri ile olabildiğince zıt kutuplarda bulunması birleşmenin Dominik adasında yaratacağı etkiyi merak konusu haline getiriyor. Üstelik her dün akşam Dora'nın adı yazılan Mavi takım bu akşam bir yenilgi daha yaşarsa yarışmacı sayısını 3 e düşürerek Kırmızıların yanında söz hakkına sahip olamayacak gibi gözüküyor. 

 Birleşmeden hemen önce son dokunulmazlık oyununu izleyeceğiniz yeni bölümü Hd kalitesinde ve canlı olarak izlemek için yukarıdaki yayın linkimizi kullanabilir ve saat 20:00'de televizyon ekranlarında izleyebilirsiniz. 

Mavi Takım; Steven Salam, Ayşe Yüksel,  Uğurtan Dora, Yiğit Poyraz, 

Kırmızı Takım; İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Aleyna Çakır, Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay

 

30-05-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar