Survivor 2021 11. Bölüm İzle

Survivor 2021 11. Bölüm İzle
23 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanacak Survivor 2021 11. Bölüm İzle; Yeni bölüm ile ekranlara gelecek olan son bölüm canlı ve ful hd kalitesinde izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021 11. Bölüm izle! Acun Medya imzası ile ülkemizin de temsil ettiği yarışma programı Dominik Cumhuriyet'in de başladı. Türkiye'nin en çok izlenen realite yarışma programı Survivor 11. yeni bölümü ile bu akşam yayınlanacak.  2021 sezonunun en iddialı yarışma programı. Survivor'da bu sezon da tanınmış isimler yer alıyor. Ünlüler grubunda milli atletler, Futbolcu, Oyuncu, Komedyen ve daha fazlasının bulunduğu geniş bir meslek yelpazesinden kişilerin yarışıyor.  23 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanan Survivor 'da bir ödül oyunu oynanacak.  Adayı sarsacak dakikalarda neler olacak? 

Survivor'a gönül vermiş ve projeyi  yakından takip eden  izleyiciler arama motorlarında 'Survivor 2021 11. Bölüm izle' veya 'Survivor Türkiye 2021 canlı ve ful hd kalitesinde izle' gibi aramalar yapacak. Bizlerde bu aramayı gerçekleştirecek izleyiciler için aşağıda bir canlı yayın linki oluşturduk. Survivor 2021 11. Bölüm canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz!

SURVİVOR TÜRKİYE 2021 11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Survivor Türkiye 2021 sezonunun 11. bölümünde bir önceki bölümde yarışmaya zorunlu olarak veda etmek zorunda kalan Cemal Hünal'ın adasına ve arkadaşlarınıa vedasına şahit olacağız. Ardından ada da hayatın ve oyunların devam ettiği gerçeğine geri dönerek ilk ödül oyununu izleyeceğiz. Ödül oyununda Ünlüler takımının Gönüllülerden Dora ve Yiğit'in üzerine gitmesi Gönüllülerinde biraz belenmesine sebeb olacak. 

Gecenin sonuna doğru şahit olacağımız dokunulmazlık oyununda Çağrının artık kendini tutamayarak Gönüllülere saldırdığı dakikalar kameralar yansıyacak. Takım arkadaşlarının ayırmaya çalıştığı büyük çatışmaya Acun Ilıcalının konseyde yorumu ne olacak? Haklı olan kim? 

Survivor 2021 Ünlüler Takımı

İlayda Şeker,

Batuhan Karacakaya – Oyuncu

Çağrı Atakan – Oyuncu

Melis Sezer – Milli Tenisçi

İsmail Balaban – Baş Pehlivan

Hayrettin – Oyuncu

Öykü Çelik – Oyuncu

Cemal Hünal – Oyuncu - Diskalifiye

Merve Aydın – Mİilli Basketbolcu

Meryem Kasap - Milli Atlet

Barış Özbek - Futbolcu

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı

Yiğit Poyraz,

Sancakay Ilım Morgül - Elendi

Emin Günenç,

Steven Salam,

Aleyna Kalaycıoğlu,

Hanzade Ofluoğlu,

Yunus Emre Karabacak,

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu,

Ayşe Yüksel,

Sena Özdemir - Elendi

Uğurtan Dora bulunuyor.

23-01-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar