Kırmızı Kamyon dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı

Kırmızı Kamyon dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı
Merakla beklenen yeni dizi Kırmızı Kamyon'un oyuncu kadrosu yeni isimlerle genişliyor. Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Show Tv'de yayınlanacak yeni dizi Kırmızı Kamyon'un hazırlıkları devam ediyor. Merakla beklenen Kırmızı Kamyon dizisinin cast çalışmaları da şekilleniyor. 10. Ev Yapım şirketi tarafından projelendirilen Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Nilay Deniz, Görkem Sevindik, Ushan Çakır gibi oyuncuların yer aldığı Kırmızı Kamyon dizisine ünlü oyuncu Fatih Al da dahil oldu.

Kırmızı Kamyon'da Yavuz karakterini canlandıracak

Televizyon dünyasında bir yandan sezon dizileri final yaparken diğer yandan yeni diziler için kollar sıvanıyor. 2021 yılında yayına başlamaya hazırlanan dizilerden biri de 10. Ev'in Show Tv için hazırladığı Kırmızı Kamyon dizisi. Yayına başlamak için gün sayan Kırmızı Kamyon dizisinde Yavuz karakterini canlandıracak isim Fatih Al oldu. Fatih Al'ın canlandıracağı Yavuz karakteri Kırmızı Kamyon'da kendi menfaati ve çıkarı için insanların hayatını tehlikeye atmaktan çekinmeyen biri olacak.

 

Kırmızı Kamyon oyuncu kadrosunda kimler var?

Show Tv'nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon'un senaryosu Ezgi Özcan ve Meriç Demiray tarafından yazılıyor. Osman Kaya'nın yönetmeni olduğu Kırmızı Kamyon dizisinde, itfaiyecilerin zorlu çalışma koşulları ve birbirilerine olan bağları ekrana taşınacak. Uzun süredir hazırlıkları devam eden Kırmızı Kamyon'un ilk tanıtımı yayınlanmış ve dikkat çekmişti. Oyuncu kadrosunda Nilay Deniz, Ushan Çakır, Görkem Sevindik, Feriha Eyüboğlu, Timur Ölkebaş, Deniz Hamzaoğlu, Tuğçe Karabayır, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Onur Yar, Süreyya Kilimci, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Hasibe Özgür, Sümeyye Aydoğan, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Gürberk Polat, Efekan Can'ın olduğu Kırmızı Kamyon dizisine Fatih Al da Yavuz karakteriyle dahil oldu.

Kırmızı Kamyon Fatih Al kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde Yavuz karakterini canlandıracak Fatih Al, Atiye, Kanatsız Kuşlar ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol almıştı. 12 Eylül 1977 Ankara doğumlu olan Fatih Al, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Ankara Şehir Tiyatrosu sanatçısı olan Fatih Al çok sayıda sinema ve dizi projesinde yer aldı.

23-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar