Survivor 2021 31. Bölüm İzle

Survivor 2021 31. Bölüm İzle
20 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak Survivor 2021 31. Bölüm İzle; Haftanın vedası ile ekrana gelecek olan son bölüm canlı ve ful hd kalitesinde izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021 31. Bölüm izle! Dominik Cumhuriyet'in de başlayan, Acun Medya ile ülkemizin de temsil ettiği yarışma programı Türkiyenin en çok izlenen ve takip edilen realite programı olan Survivor yeni bölüm ile bu akşma ekranlara geliyor.  Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından oluşan Survivor 2021 bu yılda her yıl olduğu gibi çeşitli dallarda ünlü isimleri konuk etti. Uzun ve meşaketli bir sezona merhaba diyen yarışmacılar, bu haftanın elenen ismini belirleyecek dokunulmazlık oyunu ile ekrana gelecek. 

Survivor'a gönül vermiş ve projeyi  yakından takip eden  izleyiciler arama motorlarında 'Survivor 2021 31. Bölüm izle' veya 'Survivor Türkiye 2021 canlı ve ful hd kalitesinde izle' gibi aramalar yapacak. Bizlerde bu aramayı gerçekleştirecek izleyiciler için aşağıda bir canlı yayın linki oluşturduk. Survivor 2021 31. Bölüm canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz!

SURVİVOR TÜRKİYE 2021 31. BÖLÜM ÖZETİ

Survivor Türkiye'de bu akşam bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Haftaya veda edecek ilk adayın ismi bu akşam belli olacak. Geçen hafta iki dokunulmazlık oyununu ve ödül oyunlarını kaybeden Ünlüler takımında isyan başladı. Aralarında gerçekleşen kutuplaşma ve sert tavırların sebebini halen bulabilmiş değiller. Arayış içerisinde oldukları bu durum açlıkla birleşince Ünlüler adasında duygusallığa sebeb oluyor. 

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda açlık yüzünden artık oyunlara adapte olamayan ünlüler ile geçtiğimiz bölümde iki yemek ödülüüde afiyetle midelerine indiren Gönüllüler takımı yarışacak. Bu akaşamın kazananı hangi takım olacak? 

Survivor 2021 Ünlüler Takımı

İlayda Şeker,

Batuhan Karacakaya – Oyuncu

Bahar Seviş - Sporcu - Elendi

Çağrı Atakan – Oyuncu

Melis Sezer – Milli Tenisçi

İsmail Balaban – Baş Pehlivan

Hayrettin – Oyuncu - Elendi

Öykü Çelik – Oyuncu

Cemal Hünal – Oyuncu - Diskalifiye

Merve Aydın – Mİilli Basketbolcu

Meryem Kasap - Milli Atlet - Diskalifiye

Barış Özbek - Futbolcu

Sergen Bayar

Bahar Seviş

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı

Yiğit Poyraz,

Sancakay Ilım Morgül - Elendi

Emin Günenç - Diskalifiye

Steven Salam,

Aleyna Kalaycıoğlu,

Hanzade Ofluoğlu,

Yunus Emre Karabacak,

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu,

Ayşe Yüksel,

Sena Özdemir - Elendi

Uğurtan Dora

Duygu Serap Salman - Elendi

Baran Köse - Elendi

 

20-02-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar