Survivor 2021 35. Bölüm İzle

Survivor 2021 35. Bölüm İzle
25 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak Survivor 2021 35. Bölüm İzle; Haftanın vedası ile ekrana gelecek olan son bölüm canlı ve ful hd kalitesinde izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021 35. Bölüm izle! Dominik Cumhuriyet'in de başlayan, Acun Medya ile ülkemizin de temsil ettiği yarışma programı Türkiyenin en çok izlenen ve takip edilen realite programı olan Survivor yeni bölüm ile bu akşma ekranlara geliyor.  Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından oluşan Survivor 2021 bu yılda her yıl olduğu gibi çeşitli dallarda ünlü isimleri konuk etti. Uzun ve meşaketli bir sezona merhaba diyen yarışmacılar, bu haftanın elenen ismini belirleyecek dokunulmazlık oyunu ile ekrana gelecek. 

Survivor'a gönül vermiş ve projeyi  yakından takip eden  izleyiciler arama motorlarında 'Survivor Türkiye 2021 canlı ve ful hd kalitesinde izle' gibi aramalar yapacak. Bizlerde bu aramayı gerçekleştirecek izleyiciler için aşağıda bir canlı yayın linki oluşturduk. Survivor 2021 35. Bölüm canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz!

SURVİVOR TÜRKİYE 2021 SON BÖLÜM ÖZETİ

Survivor'da geçtiğimiz Salı günü yarışmaya v Ünlüler takımına veda eden isim Yiğit oldu. Bu akşam ise adada büyük bir ödül oyunu oynanacak. Yarışmacıların aklını başından alacak olan oyunda ödül ne? Hangi takım kazanacak? Bunlar henüz izleyici tarafından bilinmez iken iki takımının yarışmacıları olan Uğurtan Dora ve Doğan arasında bireysel sayı alma sonrası bir tartışma yaşanıyor. Tansiyonun ve gerilimin arttığı dakikalarda kavgaya Çağrıda dahil olunca ada karışıyor. Murat Ceyaln sunumu ile saat 20:00'de TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2021 35. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021 Ünlüler Takımı

İlayda Şeker,

Batuhan Karacakaya – Oyuncu

Bahar Seviş - Sporcu - Elendi

Çağrı Atakan – Oyuncu

Melis Sezer – Milli Tenisçi

İsmail Balaban – Baş Pehlivan

Hayrettin – Oyuncu - Elendi

Öykü Çelik – Oyuncu

Yiğit- Elendi

Cemal Hünal – Oyuncu - Diskalifiye

Merve Aydın – Mİilli Basketbolcu

Meryem Kasap - Milli Atlet - Diskalifiye

Barış Özbek - Futbolcu

Sergen Bayar

Bahar Seviş

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı

Yiğit Poyraz,

Sancakay Ilım Morgül - Elendi

Emin Günenç - Diskalifiye

Steven Salam,

Aleyna Kalaycıoğlu,

Hanzade Ofluoğlu,

Yunus Emre Karabacak,

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu,

Ayşe Yüksel,

Sena Özdemir - Elendi

Uğurtan Dora

Duygu Serap Salman - Elendi

Baran Köse - Elendi

25-02-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar