Survivor 2021 86. Bölüm İzle

Survivor 2021 86. Bölüm İzle
6 Mayıs Perşembe günü 86. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021 86. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021'in en çekişmeli gecelerinden biri olan 86. bölüm bu akşam saat 20:00'de Tv8 ekranlarında Domininkten bizlere ulaşacak. Zorlu şartlar ve açlık, ve barınma sıkıntısı gibi koşullarda hayatta kalmanın dışında birde kazanma tutkusu ile yanıp tutuşan iki takım 4 Mayıs Salı günü yayınlanacak Survivor 2021 86. bölüm ile ortalık karışacak. Bu akşam ödül oyunu yer alacak. 

Saat 20:00'da Dominik Cumhuriyetinden evlerimize gelecek olan Survivor 2021'in son bölümünü canlı ve ful Hd kalitesinde izlemek için tüm detyalar ve canlı yayın linkine aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Survivor 2021 86. Bölümde Neler Olacak?

Survivor Türkiye'de bu akşam 86. bölüm ekrana gelecek. Aslında iki takım içinde ikinci bahar bu bölüm ile başlıyor. Dün akşam yapılan özel konseyde Acun Ilıcalı tarafından takımlar karııştırıldı. Eskisi gibi Kırmızı -  MAvi olan takımlarda yarışmacılar değiştir. İşte yepyeni Survivor takımları; 

Mavi Takım; Steven Salam, Ayşe Yüksel, Merve Aydın, Sergen, Uğurtan Dora, Yiğit Poyraz, 

Kırmızı Takım; İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Aleyna Çakır, Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay şeklinde olacak.  İki takım için de yepyeni maceralar bu akaşam tibari ile başlıyor. 

Bu akşam yeni takımların ödül oyunu karşılaşmasını izleyeceğiz. ödül için daha önce sıkı arkadaş olan yarışmacılar bu kez rakip takımlarda mücadele verecek. 

06-05-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar