Survivor 2021 94. Bölüm İzle

Survivor 2021 94. Bölüm İzle
16 Mayıs Pazar günü 94. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021 94. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021'in en çekişmeli gecelerinden biri olan 94. bölüm bu akşam saat 20:00'de Tv8 ekranlarında Domininkten bizlere ulaşacak. Zorlu şartlar ve açlık, ve barınma sıkıntısı gibi koşullarda hayatta kalmanın dışında birde kazanma tutkusu ile yanıp tutuşan iki takım 16 Mayıs Pazar günü yayınlanacak Survivor 2021 94. bölüm ile ortalık karışacak. Bu akşam ödül oyunu yer alacak. 

Saat 20:00'da Dominik Cumhuriyetinden evlerimize gelecek olan Survivor 2021'in son bölümünü canlı ve ful Hd kalitesinde izlemek için tüm detyalar ve canlı yayın linkine aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Survivor 2021 94. Bölümde Neler Olacak?

Tv8 ekranlarında şubat ayından bu yana yayınlanmaya devam eden Survivor 2021 sezonunun 94. bölümü bu akşam ekrana gelecek. Bayram haftası olması sebebi ile dün akşam saece ödül oyunu oynayan takımlardan yemek ödülünü kazanan mavi takım oldu. Ardıdndan Acun Medya ve Survivor ekibinin yaptığı karşılaşma yer aldı. 

Bu akşam ise Acun Ilıcalı yarışmacılar ada da oldukları 4 aydan beri kokularına, seslerine yanlarında olduklarını hissetmeye ihtiyaç duydukları kocaman bir süpriz ile geliyor. Açlık gibi duygusal yoksunluk ile gelen aile özlemi Acun Ilıcalının sürprizi ile yarışmacıları gözyaşlarına boğuyor. bazı yarışmacıların anne ve bazı yarışmacıların babaları adaya misafir olaurken Aleyna Kalaycıoğlu'nun hem annesi hemde geçirdiği trafik kazası ile hayatını engelli olarak sürdürmek zorunda kalan kızkardeşi Cansu misafir oluyor. İkisinin buluşması tüm yarışmacıları duygu seli içinde gözyaşına boğuyor. 

Sizde yeni bölümü canlı ve hd kalitesinde izlemek için oluşturduğumuz linki tıklayarak Pazar akşamınızı keyifli hale getirebilirsiniz. 

Mavi Takım; Steven Salam, Ayşe Yüksel, Merve Aydın, Sergen, Uğurtan Dora, Yiğit Poyraz, 

Kırmızı Takım; İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Aleyna Çakır, Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay

16-05-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar