Survivor 2022 All Star 1. Bölüm İzle (15 Ocak Cumartesi)

Survivor 2022 All Star 1. Bölüm İzle (15 Ocak Cumartesi)
Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor Türkiye bu sezon All Star Formatıyla ekranlara geliyor. Programın ilk bölümü15 Ocak akşamı ekrana geliyor.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve yıllardır ekrana gelen Survivor Türkiye her yıl seyircinin en çok rağbet ettiği ve heyecanla takip ettiği yarışmalardan biri. Sadece yarışma olmakla kalmayıp, kriz yönetimi, psikolojik dayanıklılık ve fiziksel gücü bir arada kullanmayı gerektiren ve zorlu parkurlarla yarışmacıların limitlerini zorlayan yarışma bu sezonda yine Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşuyor. İlk bölümü 15 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelen program seyirci tarafından da uzun süredir heyecanla bekleniyordu. Sonunda beklenen gün geldi ve program ilk bölümüyle ekranlara geldi. Tv 8’in en çok seyredilen yapımlarından olan Survivor Türkiye bu sezon ünlüler ve gönüllüler arasında geçerken All Star formatıyla yayınlanıyor. Programın ilk bölümü 15 Ocak akşamı ekrana geliyor.

Survivor All Star İlk Bölümüyle Ekranda

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve uzun süredir seyirciyle buluşan ve kanalın en çok seyredilen yapımlarından olan Survivor Türkiye All Star formatıyla ekrana geliyor. Bu akşam (15 Ocak Cumartesi) ilk bölümüyle ekrana gelecek yarışmada daha önce aynı programda yarışmış ve başarılı olmuş yarışmacılar katılıyor. Oldukça zorlu geçen ve yarışmacıları hem fziiksel hem de psikolojik olarak zorlayan yarışma programında bu sezon oldukça güçlü ve iddialı yarışmacılar katılıyor. Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen çekimler her sezon olduğu gibi yine Acun Ilıcalı tarafından sunuluyor. Geçtiğimiz ay yarışma için bu ülkeye giden adaylar kampa girerek bir süre hazırlık yaptıktan sonra çekimlere başlamıştı. Survivor Türke All Star bu akşam ilk bölümüyle Tv 8’de ekrana geliyor.

Kimler Yarılıyor?

Survivor Türkiye 2022 All Star formatıyla bu akşam ekrana geliyor. Uzun süredir seyiğrci tarafından da beklenen yarışmada ünlüler ve gönüllüler karşı karşıya geliyor. Yarışmada Ünlüler takımında Adem Kılıççı, Çağan Atakan Arslan, Furkay Kızılay, Mehmet Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yer alıyor. Gönüllüler takımında ise, Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl berk Baki, Hikmet tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna keklikler, Sude Burcu, Seda Aydemir, Evrim Keklik ve Yağmur Banda yer alıyor. Programın ilk bölümü 15 Ocak Cumartesi akşamı Tv 8’de. 

15-01-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar