Survivor 30. bölüm izle!

Survivor 30. bölüm izle!
Ekranların en heyecanlı yarışma programı Survivor, haftanın üç günü yeni bölümleriyle evlerinize konuk oluyor. Sevilen yarışma Survivor 30. bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Türkiye'de televizyonculuk tarihinin en heycanlı ve uzun soluklu yarışmalarından biri  olan Survivor bu akşam saat 20:00'da 30. bölümüyle sizlerle olacak. Tv8'in en çok izlenen yarışma programı Survivor yeni bölümleriyle izlenme rekorları kırıyor. Koronavirüs salgını sebebiyle evde olan izleyiciler için iyi bir alternatif olan Survivor haftanın üç günü yeni bölüm yayınlarıyla ekranlara geliyor. Fenomen yarışma Survivor 30. bölüm izlemek için sizlere sunduğumuz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Survivor'da zorlu parkurlarda çekişmeli yarış

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı fenomen yarışma Survivor, Dominik Cumhuriyeti'ndeki özel alanda çekilen birbirinden özel sahnelerle izleyiciyle buluşuyor. Ödül oyunları, dokunulmazlık oyunları ile hırslı bir çekişmeye sahne olan zorlu parkurlarda yarışmacılar kıyasıya mücadele ediyor. Survivor 2020 diğer yıllarda olduğu gibi yine çok izleniyor. Ekranların eskimeyen yarışması Survior Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından oluşan iki ekibin mücadelesine sahne oluyor. Kıyasıya yarışan yarışmacılar zaman zaman takım arkadaşlarıyla, zaman zaman da rakip takımdaki yarışmacılarla hem fiziki hem de zihinsel olarak yarışıyor. Bazen sert tartışmaların yaşandığı Survivor adasında öfke patlamaları, yaralanmalar, yoğun duygu nöbetleri de yaşanıyor.

Açık arttırmada ödülü kim kazanacak?

Sıradışı bir yaşamı ekrana taşıyan Survivor, bu akşam 30. bölümüyle yayında olacak. Çekişmeli geçen haftanın ardından açık arttırma ödül oyunu için yarışacak yarışmacılar oldukça gergindi ve ödülü kazanmak için elinden geleni yapmışlardı. Survivor 30. bölümde ise dokunulmazlık oyunu var. Barış'ın takıma gelmesiyle takım içindeki dengelerin değiştiği gözlemlenen Survivor 30. bölüm'de yarışmacılar dokunulmazlık için kıyasıya yarışıyor. Acun Ilıcalı'nın yönettiği açık arttırmalı ödül yarışması ise oldukça eğlenceli anlara sahne olacak. Yarışmacılar tatlıyı alabilmek için hamleler yaparken bakalım tatlı ödülü kimin olacak? Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının bütün yeteneklerini ortaya koyarak yer aldıkları Survivor 30. bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Heyecan dolu Survivor yarışmasında takımlarda yer alan yarışmacılarda son durum ise şöyle;

Ünlüler: Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Elif Yıldırım Gören, Ersin Korkut, Berkan Karabulut, Ezgi Hocaoğlu, Parviz Abdullayev, Mert Öcal, Aycan Yanaç, Aşkım Burçe Tunay

Gönüllüler: Yunus Emre Özden, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik, Burak Yurdugör, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Meryem Kasap, Gizem Birdan, Yasin Obuz, Sadık Ardahan, Uzkanbaş,

28-03-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

İlk ve ortaöğrenimini Giresun'da tamamlayan Caba, Üniversite hayatına Trabzon'da başladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Bölümü'ne .. devamı..
Yorumlar
Etiketler