Survivor All Star'da Sürgün Adasına Gidecek İlk İsim Kim Oldu?

Survivor All Star'da Sürgün Adasına Gidecek İlk İsim Kim Oldu?
Dominik Adasında heyecan devam ediyor. Bu hafta sürgün adasına hangi isim gidecek? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti?

Dominik Adasında heyecan devam ediyor. Bu hafta sürgün adasına hangi isim gidecek? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti? Murat Ceylan sunumu ile haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Hangi takım dokunulmazlığı kazandı?

Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor All Star da en iyiler arasında geçen mücadelede bu hafta beklenmedik skorla oyun sonlandı. Kadınlar mücadelesi ile başlayan dokunulmazlık oyununda ünlüler 8-1 lik skor ile mücadeleyi kazanmayı başardı. Erkekler mücadelesi ile devam eden oyunda ise 8-3 lük skor ile oyunu alan ünlüler takımı oldu.

Ünlüler Takımı Rahat Bir Konsey Yaşadı

Haftalardır yenilgi yaşayan ünlüler takımı geri dönüş yaptı. Gönüllüler ilk dokunulmazlığı kaybeden takım oldu. Sürgün adasına ilk defa ilk ismi gönderecek olan Gönüllüler takımında en çok oyu kim aldı. Sürgün adasına gidecek olan isim kim oldu? Bu hafta rahat bir konsey geçiren ünlüler takımı, gönüllüler takımının konseyini izledi.

Çok iyi giden bir takım olan Gönüllüler bu hafta ilk dokunulmazlığı kaybetti. Hangi isimi sürgün adasına gönderdiler?

Gönüllüler takımında erkeklerde 28 puanla dokunulmazlığın sahibi Berkan Karabulut olurken kadınlarda ise 24 puan ile Sude Burcu oldu. Berkan ve Sude dışında oylama yapan gönüller takımı sürgün adasına kimi gönderdi.

Sürgün Adasına Hangi Yarışmacı Gitti

TV8 ekranlarında kritik ada konseyinde bu hafta gönüllüler takımı oy kullandı. En çok oyu alan yarışmacı kim oldu? Sürgün adasına  gidecek o isim hangi yarışmacı oldu?

Survivor All Star 2022 sezonunda ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Yapılan kapalı oylamada en çok oyu alarak sürgün adasına gidecek isim belli oldu. Sürgün adasına gidecek birinci isim gönüllüler takımından oldu. Yapılan kapalı oylamada Atakan 1, Anıl 1, Ezgi 1, Yasin 2, Hikmet 5, Evrim 6  oy aldı. Yapılan oylama sonucunda Sürgün adasına 6 oyla giden isim Evrim Keklik oldu.

Sürgün adasına gönderilen Evrim ‘’ Ben gideyim, geri geleceğim. Söyleyecek bir şeyim yok şuanda oynayamıyorum yazılma sebeplerimi bilmiyorum. Bende insanım, benim de bir canım var. Gidiyorum, geliyorum ama potalar güçlendiğin de geri gelmeyebilirim.  Bir sonraki dokunulmazlığı alın’’ ifadelerini kullandı.  

 

13-02-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar