Survivor Hikmet Neden Oyundan Çekildi?

Survivor Hikmet Neden Oyundan Çekildi?
TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından Survivor bu yıl da All Star yarışmacılarıyla ekranlarda yerini aldı. All Star Hikmet oyunu neden bıraktı?

Her sezon büyük bir heyecan ile izlenen Survivor All Star bu yılda muhteşem yarışmacılarla milyonları ekranlara toplamayı başardı. All Star yarışmacıları arasında yer alan Hikmet’in dün akşam ki bölümde oyundan çekilmesi dikkatleri üzerine çekti. Yarışmacı oyundan neden çekildi?

Acun Medya yapımcılığı ile ekranlarda yerini alan Survivor All Star nefes kesen performanslar ile devam ederken dün akşam yaşanan olay dikkatleri çekti. Hikmet’in oyunu bırakması büyük bir tepkiye neden oldu. Takım arkadaşlarının tepkisine kayıtsız kalan Hikmet oyun alanını da terk etti.

Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlarda yer alan Survivor yayınlanan son bölüme Hikmet damga vurdu. Dokunulmazlık oyunu için savaşan takımını yarı yolda bırakması, arkadaşlarını büyük şaşkınlığa uğratırken Hikmet’in neden bıraktığı ise merak edildi.

Barış Murat Yağcı ile karşı karşıya gelen Hikmet, ‘ Fodepar yaptı’ diyerek oyunu bıraktı. Barış Murat Yağcının yarışa devam ederken Murat Ceylan’ın oyunu durdurması ile kayıtlara bakıldı. Barış Murat Yağcı’nın erken çıktığını iddia eden Hikmet oyunu bıraktı. İncelenen kayıtlar sonrası Yağcı’nın düdük sesinden sonra çıktığı ortaya çıkmasının ardından oyuna devam kararı verildi. Fakat Barış Murat Yağcı’nın parkuru yarılamış olması ve Hikmetin başlangıç noktasında oyunu bırakması büyük bir farka neden oldu. Murat Ceylan’ın ıslığından itibaren oyun devam ederken Hikmet ‘oynamıyorum’ diyerek oyundan çekildi. Takım arkadaşlarından büyük bir tepki gören Hikmet su parkurundan yürüyerek çıktı. Yarışı bırakan Hikmet’e rağmen oyuna devam eden Barış Murat Yağcı Ünlüler takımına bir sayı getirdi.

Dokunulmazlık oyunlarında kıran kırana mücadele yaşanırken yayınlanan son bölümde izleyenleri hayrete düşüren dakikalar yaşandı. Tüm takım arkadaşları pes etme atamıyor demesine rağmen oyundan çekilmeyi tercih eden Hikmet su parkurundan çıkıp takım arkadaşlarının bile yanına gelmeden oyun alanını terk etti.

Dönemlerinin en iyilerinin bir arada olduğu Survivor All Star bu yılda kıran kırana mücadeleler ile nefes kesmeye devam ederken, yarışmacılar mental olarak yorulmaya başladılar. Dokunulmazlık oyununa damga vuran Hikmet’in ardından takımı ise bu konuyu Ada’larında konuşma kararı alarak oyuna odaklanmayı tercih etti.

25-01-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar