Survivor'a Veda Eden Birsen Bekgöz'ün Eski Sevgilisi Şoke Etti

Survivor'a Veda Eden Birsen Bekgöz'ün Eski Sevgilisi Şoke Etti
Survivor All Star yarışmasında hayallerine veda etmesinin ardından hayatı ile merak edilen Bekgöz’ün eski sevgilisi herkesi şaşırttı.

Survivor 2022 All Star’da Ünlüler takımında yarışan Birsen Bekgöz hayallerine veda eden isim oldu. Son dönemlerde hayatı ile merak edilen Bekgöz’ün eski sevgilisi herkesi şaşırttı.

Survivor’a çok şanssız bir şekilde veda eden yarışmacı Acun Ilıcalı’yı bile şaşırttı. Acun Ilıcalı Birsen için itiraflar da bulunurken diğer yandan da yarışmacının özel hayatı merak uyandırdı. Son dönemlerde sürekli eleme potasına giren Bekgöz bu kez adaya veda etti. Eleme potasında Yasin, Mert, Barış Murat ve Birsen’in olduğu elemede hayallerine veda etti.

Birsen Bekgöz’ün Eski Sevgilisi Kim?

Adaya veda eden Birsen Konseyde ‘’Survivor’da meşalem sönüyor ama Türkiye’de güneş benim için doğacak’’ sözleri de dikkat çekmişti. Birsen Bekgöz şimdiden merak edilen ünlüler arasında mercek altına alındı. Birsen Bekgöz’ün eski sevgilisi duyanları şaşkına uğrattı.

Evlilik Yolundan Döndüler

Survivor 2018 sezonunda aynı dönem farklı takımlarda yarışan ünlü türkücü Nihat Doğan ile ilişkisi olduğu öğrenildi. Yarışma ardından başlayan aşkları uzunca bir süre gizli tutmayı başaran çift evlilik yolunda ilerlerken ayrılık haberlerini sevenlerine vermişlerdi. Survivor All Star’da yarışan Birsen Bekgöz elenmesi üzerine hayatı yeniden mercek altına alınan isim oldu. Hayatı merak edilen yarışmacının eski sevgilisi ile herkesi şoke etti. 2022 All Star’da Ünlüler takımında yarışan Birsen Bekgöz’ün eleme potasında güçlü halleri ile dikkat çeken Birsen, Acun Ilıcalı tarafından takdir edilirken hayatı ise yeniden gündem oldu.

Survivor Birsen Bekgöz Kimdir?

Birsen Bekgöz, 1980 yılında Berlin’de doğmuştur. Ankaralı olan Bekgöz, Türkiye'nin milli koşucularından olup Eğitimine ise Almanya’da başlamış ve ardından lisans eğitimini ise Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Kariyeri boyunca birçok kez Türkiye Şampiyonluğu yaşayan Birsen Bekgöz, 3 Türkiye rekorunun sahibidir. 200 metrede 2004 ve 2005, 400 metre engellide 2004, 2006, 2010 ve 2013 yıllarında birincilik elde etmeyi başarmıştır. 2004 yılında Cezmi Or Kupası'nda 400 metre engellide altın madalyanın sahibi olan Birsen Bekgöz, İspanya'nın Almeria kentinde 2005 yılında düzenlenen Akdeniz Oyunları'nda 200 metre, 400 metre engelli, 4x100 metre bayrak koşusu ve 4x400 metre bayrak koşusu dallarında yarışmıştır. Birsen Bekgöz, İslam Oyunları'nda 4.100 metre bayrak yarışında altın, 4*400 metre engelli bayrak yarışında gümüş madalyanın sahibi olan isim olmuştu. Bekgöz’ün eski eşinden de Vera isminde bir kızı bulunuyor.

11-03-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar