Survivor’da 4 Eleme Adayından Kim Gitti? Survivor’da Kim Elendi? | 24 Mayıs Salı

Survivor’da 4 Eleme Adayından Kim Gitti? Survivor’da Kim Elendi? | 24 Mayıs Salı
Survivor’da kıyasıya verilen mücadelelerin ardından haftanın dokunulmazlık oyunları oynandı ve eleme adayı 4 isim çıktı. Survivor’da 24 Mayıs Salı akşamı adaya veda eden kim oldu?

Survivor 2022 All Star’da kıyasıya verilen mücadeleler devam ederken, eleme heyecanı da tüm hızıyla sürüyor. Survivor’da Ünlüler- Gönüllüler arasında peş peşe oynanan dokunulmazlık oyunları ile haftanın eleme adayları belli oldu. Tüm hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını kim kazandı? Hangi takımdan hangi isimler aday gösterildi? 24 Mayıs Salı akşamı Survivor’da adaya ve hayallerine veda eden isim kim oldu? Acun Ilıcalı ada konseyinde elenen ismi açıkladı. Survivor’da oynanan dört dokunulmazlık oyununun ardından 4 eleme adayı belli oldu. 23 Mayıs Pazartesi akşamı adı çıkan eleme adayları için halk oylaması yapıldı. Sms e çıkan isimler 24 Mayıs Salı akşamı 113. Bölümde Acun Ilıcalı tarafından en az oyu alan ismin açıklanması ile adaya veda eden isim belli olmuş oldu. İşte Survivor’a veda eden o isim…

 

Survivor’da Ödül Oyununu Kim Kazandı?

24 Mayıs Salı günü dokunulmazlık oyunlarının bitmesi ile Ünlüler Gönüllüler arasında ödül oyunu oynandı. Bu haftanın ödülü kazanan takım helikopterle gittiği yerde yemek yiyecek ve Su Sporları yapacaktı.

Ünlüler- Gönüllüler arasında ödül oyunu için kıran kırana geçen mücadele sonucunda kazanan takım 2-0 lık skor ile Gönüllüler takımı oldu.Survivor 24 Mayıs Salı 113. Bölüm Fragmanı

Survivor’da İlk Eleme Adayları Kimler Oldu?

20 Mayıs Cuma günü Ünlüler- Gönüller arasında oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Gönüllüler takımı da ada konseyine gitti. Kendi aralarında yaptıkları oylama ile haftanın eleme adayı Berkan Karabulut oldu.

21 Mayıs Cumartesi günü haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu kıyasıya rekabet ile Ünlüler- Gönüllüler arasında oynandı. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı ada konseyinde yaptıkları kapalı oylama ile haftanın ikinci Eleme adayını belirlediler. Haftanın 2. Eleme adayı Ayşe Yüksel oldu.22 Mayıs Pazar günü haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler – Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı konseyde yaptığı oylama ile 3. Eleme adayı Hikmet Tuğsüz oldu.

23 Mayıs Pazartesi haftanın son dokunulmazlık oyunu kıran kırana Ünlüler – Gönüllüler arasında yaşandı. Dördüncü dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Ünlüler takımı aralarında yaptıkları oylama ile dördüncü son eleme adayı Sude Burcu oldu.


Survivor 24 Mayıs 2022 Kim Elendi? Survivor’dan Kim Gitti?

Haftanın eleme adayları sırası ile Berkan, Ayşe, Hikmet, Sude oldu. 4 eleme adayından 24 Mayıs Salı akşamı halk oylamasında en az sms i alarak adaya ve hayallerine veda eden isim belli oldu. Acun Ilıcalı’nın konseyde açıklaması ile Survivor’da elenen isim SUDE BURCU oldu. 

24-05-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar