Ünlü Oyuncu Fulya Zenginer Anne Oldu

Ünlü Oyuncu Fulya Zenginer Anne Oldu
Son dönemlerin başarılı oyuncularından biri olan güzel oyuncu Fulya Zenginer ilk kez annelik heyecanını tattı. Fulya Zenginer’in bir erkek bebeği dünyaya geldi.

Anne olan ünlülere bir yeni isim daha katıldı. 2019 yılında grafik tasarımcısı Kuntay Tarık Evren ile dünya evine giren ünlü ve güzel oyuncu Fulya Zenginer geçtiğimiz sene hamile olduğunu açıklamış ve son olarak da mart ayında hamileliği ile ilgili bir tartışmanın içinde yer almıştı. Ünlü oyuncu ve eşinin uzun ve heyecanlı bir şekilde bekledikleri bebekleri dünyaya geldi. Sosyal medya hesabından bebeklerinin dünyaya geldiğini sevenleriyle paylaşan çifte pek çok ünlü ve takipçileri tebrik mesajları gönderdi. Özel bir hastanede dünyaya gelen bebeğin ve anne Fulya Zenginer’in sağlık durumunun gayet iyi olduğu öğrenildi. Çiftin dünyaya gelen erkek bebeklerine Milan adını verdikleri öğrenildi.

Güneşimiz Doğdu

Bugüne kadar pek çok dizide ve filmde rol alan ve performansıyla başarılı oyuncular arasında hatırı sayılır bir yeri olan ünlü oyuncu Fulya Zenginer ve 2019 yılında dünya evine girdiği eşi Kuntay Tarık Evren bekledikleri bebeklerine kavuştular. Özel bir hastanede dünyaya gelen erkek bebeğe Milan adını veren çift mutluluklarını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştılar. İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Fulya Zenginer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu. Toparlanmaya çalışıyorum sevginizi ve dualarınızı hissediyorum” ifadelerini kullandı. Baba olan grafik tasarımcısı Kuntay Tarık Evren’de paylaşımında “çok uzun iki gündü. Arayan mesaj atan herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Bu sonsuz mutluluğu herkesin yaşaması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

İlk Kez Anne Oldu

Daha önce Benim İçin üzülme, Tövbeler Tövbesi, Fabrika Kızı gibi dizilerde rol alan ünlü ve güzel oyuncu Fulya Zenginer’in ilk bebeği olan Milan Bebek özel bir hastanede 3 kilo 525 gram ve 50 cm olarak dünyaya geldi. Sağlık durumu iyi olan Milan Bebek ile ilk kez annelik heyecanını yaşayan Fulya Zenginer doğum sonrası hastanede odasından bir paylaşım yaptı. Ünlü isim paylaşımında “Miloş kontroldeyken azıcık saçımı, başımı toparladım. İki gündür aynaya bile bakmıyordum” ifadelerini kullandı. Ünlü isme doğum sonrası pek çok ünlü isimden ve takipçilerinden tebrik ve beğeni mesajları yağdı.

24-05-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar