Yalı Çapkını Talih (Cemre Gümeli) kimdir?

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekrana gelen Yalı Çapkını dizisinde Cemre Gümeli kimdir ve hangi karaktere hayat vermektedir?

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti ilk bölümleri ile zirveyi paylaştılar

Trafik kazası sahneleri ile izleyicileri ekran başına toplayan Kızılcık Şerbeti hemen Yalı Çapkını’nın ardından gelerek Cuma akşamlarının sıcak geçeceğinin işaretlerini verdiler.

Yalı Çapkını Kaya (Tarık Emir Tekin) kimdir?

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekrana gelecek olan Yalı Çapkını’nda Kaya karakterine hayat veren Tarık Emir Tekin Kimdir?

Yalı Çapkını Dizisi Yeni Oyuncusuna Kavuştu

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezon ilk sezonuyla ekrana gelen yalı çapkını 15 Eylül’de ikinci sezon ilk bölümüyle ekranda olacak.

Yalı Çapkını dizisinin yayın tarihi belli oldu

Star Tv’nin reyting canavarı dizisi Yalı çapkını 2. Sezon için hazırlıklarını tamamladı ve yeni sezon yayın tarihini beklemeye başladı.

Binnur Kaya Yalı Çapkını’nda Sete Çıktı

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve ilk sezonunda oldukça başarılı bir reyting oranı yakalayan Yalı Çapkını yeni oyuncusu Binnur Kaya ile yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yalı Çapkını’nda Ferit’in doktoru kim oldu?

Yalı Çapkını dizisinde Ferih hastanede hayat mücadelesi vererek sezonu açıyor. Hastane sahnelerinde Ferit’in doktoruna usta oyuncu Mehmet Bilge Aslan hayat verecek

Yalı Çapkını Oyuncusunu Rakibi Kızılcık Şerbeti'ne Kaptırdı

İlk sezonları geçtiğimiz sezon yayınlanan ve Star Tv ve Show Tv’de yayınlanan Yalı çapkını ve Kızılcık Şerbeti’nde oyuncu rekabeti yaşanıyor.

Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını Dizisinin Çekimlerine Başladı

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve ikinci sezonuyla ekranlara gelecek olan Yalı Çapkını’nın Kaya’sı Tarık Emir Tekin sete çıktı.

Yalı Çapkını’ndan ilk kare geldi

Senaryo ekibinin değişmesine rağmen havasından ve neşesinden bir şey kaybetmeyen Yalı Çapkını oyuncuları ve teknik ekip nihayet bugün çekimlere başladı.

Yalı Çapkını dizisinin sete çıkış tarihi belli oldu

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını 2. sezon için hazırlıklarını tamamladı ve çekimler için gün saymaya başladı.

Binnur Kaya Yalı Çapkını dizisine dahil oldu

Yaz sezonunu çalışarak geçiren ve Ayşe adlı sinema filminde rol alan başarılı oyuncu Binnur Kaya Yalı Çapkını’nın kadrosuna katıldı.

Yalı Çapkını dizisinin senaristi ayrıldı mı?

Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası olan dizinin bundan sonrası çetrefil bir hale bürünür. Çünkü Seyran’ı ve ablasını Antepli bir ailenin çocukları ile evlendirmeye çalışırlar.

Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını Dizisinde

Son dönemin genç ve başarılı oyuncuları arasında yer alan ve yapımcıların listesinde ilk sıralarda bulunan Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını dizisine katıldı.

Yalı Çapkını Dizisinde Flaş Ayrılık

Star Tv’nin geçtiğimiz sezon Cuma akşamları yayınlanan ve aldığı reytinglerle günün en çok izlenen yapımı olan Yalı Çapkını’nda beklenmeyen ayrılık.

Yalı Çapkını dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu kimdir?

Geçtiğimiz sezonun en başarılı dizilerinden olan ve aldığı reytinglerle kanalını üst sıralara taşıyan Yalı Çapkını’nda Seyran’ı canlandıran Afra Saraçoğlu kimdir?

Yalı Çapkını’nın Ferit’i Mert Ramazan Demir kimdir?

Geçtiğimiz sezon başlayan ve Star Tv ekranlarının en iyi reyting alan dizisi olan Yalı Çapkını’nın Ferit’i Mert Ramazan Demir kimdir?

9 Haziran 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Sıralama değişmedi ve Total'de 1.sırada Star TV'de izleyiciyle buluşan "Yalı Çapkını", 2. sırada Show TV'de yayınlanan "Kızılcık Şerbeti" peş peşe sıralandı

Yalı Çapkını’nda Fuat’ın cenazesinde sürpriz

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü 2 Haziran Cuma günü saat 20.00’de Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Usta oyuncu Yalı Çapkını'na geri dönüyor

İlk başta olayın ciddiyetinin farkında olmayan Ferit ileriki zamanlarda Necip Usta’nın çalışma temposuna ayak uydurmaya başlayacaktır.