Tolga Sarıtaş yeni sezonda hangi dizi ile karşımıza çıkacak?

Tolga Sarıtaş yeni sezonda hangi dizi ile karşımıza çıkacak?
Tarih: 2019-08-26
Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş yeni sezonda hangi kanalda karşımıza çıkacak? Yeni sezonda hangi dizide rol alacak? İşte Tolga Sarıtaş'ın yeni dizisi..

Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisindeki Yavuz Komutan rolü ile bir anda ışığı parlayan yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş yeni sezonda hangi dizi ile ekranlara gelecek? Tolga Sarıtaş'ın yeni dizisi ne? Tolga Sarıtaş yeni dizisinde hangi rolü canlandıracak? Tolga Sarıtaş'ın heyecanla beklenen yeni dizisi ne zaman başlayacak? İşte Tolga Sarıtaş'ın yeni dizisi ile ilgili tüm detaylar..

Tolga Sarıtaş yeni dizisi ne olacak?

2019 - 2020 yeni sezonunun gelmesi ile yeni dizilerin tanıtım fragmanları yayınlanmaya başladı. Yeni dizilerin ekranlara gelmesi ile sevilen oyuncuların da hangi dizide hangi karaktere hayat vereceği belli olmaya başladı. Son zamanların büyük ses getiren oyuncularından biri olan Tolga Sarıtaş'ın da yeni sezonda hangi dizide rol alacağı merak edilmeye başlandı. Tolga Sarıtaş son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan asker dizisi Söz'de canlandırdığı Yavuz Komutan rolü ile tüm Türkiye'nin kalbini kazanmıştı. Söz dizisinin sona ermesi ile birlikte gözler 'Tolga Sarıtaş'ın yeni dizisi ne olacak?' sorularına çevrildi. O3 Medya ise bu kadar ünlenen bu oyuncunun peşini bırakmadı. Uzun süren görüşmelerin ardından O3 Medya, Tolga Sarıtaş ile imzaları attı. Peki Toolga Sarıtaş'ın yeni dizisi ne oldu? Tolga Sarıtaş yeni dizide hangi karaktere hayat verecek? İşte detaylar..

O3 Medya'nın hazırlıklarını devam ettirdiği ve Fox Tv için hazırladığı yeni dizisi Ferhat ile Şirin reyting rekorları kırmaya hazırlanıyor. Fox Tv yeni sezona bu iddialı dizi ile giriş yapacak. Aşkı için tüm zorlukları göze alan Ferhat'ın yaşam mücadelesini konu alan dizinin ne zaman başlayacağı hakkında ne kanal ne de yapım şirketinden net bir açıklama gelmedi. Heyecanla beklenen dizinin baş karakteri olan Ferhat'ı hangi oyuncu canlandıracak. O3 Medya tabiki yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş'ı erkek başrol oyuncusu olarak seçti. Aşkı için her zorluğu ve engeli göğüsleyen Ferhat karakterini Tolga Sarıtaş canlandıracak. Erkek başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş olurken, dizinin kadın başrol oyuncusu olan Şirin'i kimin canlandıracağı henüz netleşmedi. Ferhat ile Şirin dizisini Mehmet Ada Öztekin’in yönetiyor. Bakalım yeni sezonda bizleri ne gibi süprizler bekliyor?

Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Tipik bir akrep burcu kadınıdır. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım b .. devamı..
TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Yorumlar