TOLGSHOW ÇILGIN SEZON EXXEN'DE!

TOLGSHOW ÇILGIN SEZON EXXEN'DE!
Ünlü oyuncu ve komedyen Tolga Çevik "Çok özledik…Bekleriz…Yakında." sözleriyle bu yıl da Exxen'e içerik üreteceğini sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaştı.

Tolga Çevik sevilen formatı 'Arkadaşım' ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlandığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Ünlü komedyenin yaptığı bu paylaşım 1 saatte 63,2 bin görüntülenmeye ulaştı! Sevenleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan paylaşım, akıllara 'Program ne zaman başlayacak?' sorusunu getirdi.

Tolgshow Çılgın Sezon

2018'den beri televizyon erkranlarından uzak kalan Tolga Çevik hayranlarıyla özlemini yaptığı turnelerle giderip, 2021 yılında internet platformu olan Exxen'de 'Tolgshow Filtresiz' adlı programını 20 bölüm boyunca sunmuştu. Bu yıl karşımıza 'Tolgshow Çılgın Sezon' olarak yine Exxen platformunda geleceğini  "Çok özledik…Bekleriz…Yakında" sözleri ve "#TOLGSHOW #ÇILGINSEZON" etiketiyle belirtti. Sevenlerinin uzun zamandır beklediği bu haber ünlü oyuncunun sosyal medya hesabında büyük ilgi gördü. Tam tarihi belli olmasa da yaptığı bu paylaşımıyla hayranlarının içine su serpen Tolga Çevik "Özledik" yorumlarına boğuldu.

Komedi Dükkanı

'Arkadaşım' formatına ilk olarak 2007 yılında TV8 ekranlarında 'Komedi Dükkanı' isimli eğlence türünde televizyon programı olarak; Fırat Doğu Parlak'ın yönlendirmeleri doğrultusunda, Salih Kalyon ile beraber doğaçlama skeçleriyle başlamıştır. Programda bir yönetmen,iki oyuncu ve bir piyansit olmak üzere temel olarak 4 kişi bulunmaktadır.Yönetmen sahnenin gözükmeyen bir kısmında, oyuncular skeçleri canlandırırken onlara çeşitli direktifler vererek onları kontrol etmektedir ve bu durum doğaçlama gerçekleştiği için ortaya komik atışmalar çıkmaktadır. Yönetmen oyunculara direktifler verirken onlara 'Arkadaşım' diye hitap eder, programın ismi de burdan gelmektedir. Tv8 ekranlarında 1 sezon süren program daha sonrasında TRT1 ekranlarında Salih Kalyon olmadan devam etmiştir. TRT1 ekranlarında da 1 sezon durabilen sevilen program son olarak Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam etmiştir. 2011 yılında Komedi Dükkanı 'Yolun Sonu' adlı 101. bölümü ile yayın hayatına veda etmiştir. Komedi Dükkanı toplam 3 sezon yayın hayatında kalmıştır. Tolga Çeviğin 'Yönetmen' ile yaptığı atışmaları, doğaçlama skeçleri çok sevilmiş ve program bittikten bir süre sonra ünlü komedyen programın içeriğini değiştirmeden ismini değiştirip  'Arkadaşım Hoşgeldin' adlı turnesi ile sevenlerine tekrardan kavuşmuş Türkiye'nin çoğu ilinde hayranları ile buluşmuştur.

Arkadaşım Hoşgeldin

'Komedi Dükkanı' programının içeriğinin değiştirilmiş hali olarak ilk kez turnelerle karşımıza çıkan program 31 aralık 2013'te yılbaşı özel bölümüyle ilk kez KANAL D ekranlarında yayın hayatına geçmiştir. 39. bölümü ile final yapan program 'Müdür Ne'aptın?' ismiyle Star TV'ye geçmiştir. 19 bölüm yayınlanan program daha sonra 'TOLGSHOW' ismiyle FOX TV ile yayın hayatına devam etmiştir.

Tolgshow

Program, Sarp Bozkurt'un katılımıyla 21 Eylül 2018 de FOX TV de yayınlanıp 26 bölüm sürmüştür. Bir süre turnelerle devam edip internet platformu olan Exxen' e 'Tolgshow Filtresiz' ismiyle geçmiştir. 20 bölüm süren Tolgshow Filtresiz, şimdi ise 'Tolgshow Çılgın Sezon' olarak Exxene geçiş yapılacağı Tolga Çevik'in sosyal medyadaki paylaşımı ile sevenlerine duyrulmuştur. 

11-11-2023
Yazar Hakkında
Melike Ekinci

Melike Ekinci

2001 yılında Gebze'de doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Gebze'de tamamladı. Üniversite eğitimi için Malatya'da 1.5 yıl ikamet etti. .. devamı.. mail
Yorumlar