Tövbeler Olsun 26.Bölüm İzle

Tövbeler Olsun 26.Bölüm İzle
Dr. Şevki Bey, Namzet ve Osman'ı barıştıracak mı? Nazmiye ve Anıl nikah için gün alırken Namzet'in nezarete atıldığı Tövbeler Olsun 26. yeni bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Hasan Kıraç’ın tasarımını üstlendiği üslendiği, Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştığı TRT1’in romantik komedi dizisi Tövbeler Olsun 26. yeni bölümünde işler çığırından çıkıyor. Çalınan altınların kendine ait olduğunu öğrenen Namzet çılgına dönerken, Latife'nin beklenmedik çıkışı Namzet'e geri adım attırıyor. Buğra ve Aylin duydukları karşısında nasıl bir tepki verecek? Çocuklarının barıştırmak istediği Namzet ve Osman barışacak mı? Nazmiye ve Anıl nikah için gün alırken Ertan’ın aldığı kararın yer aldığı Tövbeler Olsun 26. yeni bölümüne buradan uzaklaşabilirsiniz. Şimdi detaylar

Tövbeler Olsun 26.Bölüm İzle

Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın paylaştığı TRT1’in romantik komedi dizisi Tövbeler Olsun Pazar akşamları yolculuğunu sürdürüyor. Kazım'ın zannettiği altınların kendine ait olduğunu öğrenen Namzet ne yapacağını bilemez. Öfkeden adeta çılgına dönen Namzet’i Latife’nin beklenmedik çıkışı durdurur. Hiçbir şeyden haberi olmayan Aylin, Nazmiye ve Buğra duydukları karşısında neye uğradıklarını şaşırır. Dr. Şevki Bey’in planıyla Namzet’in kaçırılması planını gerçekleştiren Osman ise vicdan azabı çekmektedir.

Ertan’ın kararı ne olacak?

Horanta ailesi, eve gelen polisler yüzünden büyük şok yaşar. Durumun giderek kötüye gitmektedir. Harekete geçen Aylin ve Buğra, Dr. Şevki Bey’e başvururlar ve babalarının tekrar arkadaş olması için ondan yardım isterler. Yaşanan karmaşaların bitmeyeceğini anlayan Nazmiye ve Anıl beklemenin gereksiz olduğunu anlayıp nikah için gün alır. Bu evliliğe bir türlü engel olamayan Ertan ise, herkesi şaşırtan bir karar alırken Osman ve Namzet arasındaki kavgalar ne zaman bitecek? Dr. Şevki Bey'in oyunu, inatçı ikiliyi değişik bir sınava tabi tutarken kazanan kim olacak?

Karakoldaki sürprizi işe yarayacak mı?

Çocukların yardım istemesi üzerine Dr. Şevki Bey, Osman ve Namzet' i barıştırmak için yeni bir plana başvurur ancak eve gelen polis, Namzet Horanta’yı kelepçeleyip götürür. Karakolda gözaltına alınan Namzet, geceyi nezarette geçirecektir. Karakola koşan tüm aile onları bekleyen kötü sürprizden habersizdir. Mahkemeye sevk edilen Namzet‘i kurtarmak için çırpınan Horanta ailesi Namzet’in gözaltına alınmasına mani olabilecek mi? Namzet’in cezasının kesildiği Tövbeler Olsun 26. Son bölüm 14 Şubat Pazar akşamı saat 20.00’de TRT1’de. Keyifli seyirler.

14-02-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar