Türkiye - Andorra TRT1 canlı izle

Türkiye - Andorra TRT1 canlı izle
Türkiye, EURO 2020 Elemeleri H Grubu dördüncü maçında Andorra ile karşılaşacak. Türkiye - Andorra maçı nasıl izlenir? TRT 1 canlı izle.

Yeni sezonun ilk milli takım arası geldi çattı. Ulusal ligler araya girdi ve milli takımlar 2020 yılında düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası için eleme serüvenine kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye, elemelerdeki serüvenine Andorra ile oynayacağı beşinci maçla devam edecek. İstanbul'da oynanacak maç nasıl canlı olarak izlenir? TRT 1 canlı izle. 

TRT 1 nasıl izlenir?

Türkiye'nin Euro 2020 Elemeleri'nde oynadığı tüm maçları TRT 1 ekrana getiriyor. Euro 2020 Elemeleri H Grubu'nda beşinci maç günü Türkiye - Andorra karşılaşmasına sahne olacak. TRT 1 kanalını televizyondan izleyebileceğiniz gibi internet üzerinden de izleyebilirsiniz. İnternetten televizyon kanallarını izlemenin en kolay yollarından birisi Canlitv.com'dur. TRT 1 kanalını ve dolayısıyla Türkiye - Andorra maçını Canlitv.com üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

TRT 1 CANLI İZLE

Euro 2020 Elemeleri H Grubu Elemeleri'nde Türkiye ile Andorra arasında oynanacak maçın başlama saati 21:45 olarak belirlendi. 2016 yılında kullanıma açılan Beşiktaş'ın evi Vodafone Park, tarihinde ilk kez bir milli maça sahne olacak. Bunun yanı sıra Türkiye A Milli Futbol Takımı uzun bir aranın ardından İstanbul'da oynanan bir eleme maçına çıkacak. Türkiye'nin İstanbul sınırlarında oynadığı son eleme maçı Euro 2016 elemeleri kapsamında 16 Ekim 2015 tarihinde oynanan Kazakistan maçıydı. O maçta Volkan Demirel ile bir taraftar arasında yaşanan olayın ardından Türkiye'nin milli maçları Anadolu şehirlerinde oynanıyordu.

Türkiye'nin Andorra ile oynayacağı Euro 2020 Eleme maçını İskoçya Futbol Federasyonu'ndan Donald Robertson yönetecek. Mücadelede yardımcı hakem olarak Sean Carr ve Douglas Potter görev alacak. Kevin Clancy, dördüncü hakem olarak saha kenarında bulunacak.

Türkiye - Andorra maçı muhtemel 11'ler

Türkiye: Mert Günok, Mehmet Zeki Çelik, Çağlar Söyüncü, Merih Demiral, Umut Meraş, Ozan Tufan, İrfan Can Kahveci, Hakan Çalhanoğlu, Deniz Kadah, Yusuf Yazıcı, Cenk Tosun.

Teknik Direktör: Şenol Güneş

Andorra: Josep Gomes, Ildefons Lima, Moises San Nicolas, Max Llovera, Joan Cervos, Marc Vales, Marc Rebes, Marcio Vieira, Jordi Alaez, Juli Sanchez, Alexandre Martinez.

Teknik Direktör: Jesus Luis Alvarez de Eulate

07-09-2019
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler