Güven Bana programının günü değiştirilmiş! Neden gün Değişikliği Oldu?

Güven Bana programının günü değiştirilmiş! Neden gün Değişikliği Oldu?
Tarih: 2019-09-06
Güven Bana'nın yayın günü değişti. ATV'nin sevilen yarışma programı artık hangi gün ekranlara gelecek? İşte ayrıntılar...

ATV’nin reytinglerde hayli başarılı sevilen yarışma programı Güven Bana gün değiştirdi. Güven Bana’nın yapımcılığını ATV İç Yapımlar yaparken sunuculuğunu ise televizyon izleyicilerinin yakından tanıdığı Müge Anlı yapıyor. Yarışma programı tam 10 hafta boyunca Perşembe günleri seyirciyle buluştu. Fakat Perşembe günlerinin gedikli dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın başlama günü yaklaşınca Güven Bana’nın gün değiştirmesi gerekiyordu. ATV sosyal medyadan açıklamayı yaptı. Peki Güven Bana artık hangi gün yayınlanacak? Ayrıntılar haberimizde…

Güven Bana yeni gününde yayınlanacak!

İşte ATV’nin gün değişikliği ile ilgili attığı twit…

#GüvenBana Türkiye'nin en güvenilir ismi Müge Anlı'nın sunumuyla 14 Eylül Cumartesi 20.00'de #atv'de! @gvenbanaatv

Güven Bana, yeni bölümüyle 14 Eylül Cumartesi 20.00'de ATV'de!

Bu demek oluyor ki hafta sonları yayınlanacak Güven Bana daha fazla reyting alabilir. Hafta sonraları seyircilerin yarışma programlarına daha fazla ilgi gösterdiğini biliyoruz.

ATV Güven Bana yarışmasına nasıl başvurabilirim?

Seyircilerin en fazla merak ettiği konulardan biri de Güven Bana yarışmasına nasıl başvurulduğu. Evet, başarılı sunucu Müge Anlı’nın sunumuyla Güven Bana’ya ATV’nin resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilir. Başvuru formu oldukça açık ve net. Herkes rahatlıkla yardım almadan bu başvuruyu yapabilir. Başvuru formunu kolayca doldurduktan sonra “Gönder” tuşuna basıyorsunuz ve başvuru gerçekleşiyor. Eğer bir ekibiniz varsa hemen bu sevilen yarışma programına internet olan her yerden başvurabilirsiniz.

Güven Bana nedir? Güven Bana konsepti nasıldır?

Yarışmanın sloganı; “Kazanmak için güvenmeye güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız?”

Böyle iddialı bir slogan haliyle hemen dikkat çekiyor. Güven bana da bir şeyler kazanmak için bilmek yeterli değil. Güvenmek de gerekiyor. En önemlisi de güven vermek gerekiyor. Yarışmacıların en çok sıkıntı yaşadıkları nokta işte bu “güven vermek.” Yarışmacılar birbirlerine güvenlerini sıralasalar da bir anda butona basabiliyorlar. Bu kararda tabii arkadaşlarının da etkisi büyük.

Güven Bana’da birbirlerini hiç tanımayan ve ilk defa yarışmada konuşup tanışan iki yarışmacı toplam 1.000.000 lira kazanmaya çalışıyorlar. Yarışmada kazanılan paralar arttıkça güven problemi de başlıyor ve yarışmacılar için bu güven sınavı bazen binlerce lirayı kaybettiriyor.

Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı..
TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Etiketler
Yorumlar