Twitter'da Şahan Gökbakar ile Celil Nalçakan kapışması

Twitter'da Şahan Gökbakar ile Celil Nalçakan kapışması
Şahan Gökbakar"Senin küfür etme özgürlüğün var benim yok mu zannettin? Sen "gö... kaldırmışlar" yazabiliyorsun bana. Ben sana küfredince özünü göster... hadi lan hadi zırtapoz"

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sosyal medyada bir paylaşım yaptı, memleket karıştı.Gökbakar paylaşımında;"Bir kere kağıttan okuma işini bir kenara bırak.Bu söylediklerini ilk turdan önce söyleyecektin.Senin videona terörist montajlayıp mitinginde oynatan iktidara aynı bu şekilde defalarca söyleyecektin. Teröristle kim işbirliği yapiyor, ne diyorsunuz siz diyecektin!Şimdi yapman gereken, hemen bakanlarını açıkla.HEMEN!10 milyon üstü sığınmacıyı yollayacak adamı iç işleri bakanı olarak açıkla. Kim olmalı çok belli...Açlıktan, yoksulluktan kırılan bu halkı ve bu bitmiş ekonomiyi konuş. Nasıl toparlanacak, bu ülkenin değerli ve YENİ! isimlerini açıkla. Kriz kapıda.Adalet ve Eğitimi kim toparlayacak isim ver...Bırak artık kağittan jenerik cümleler okumayı! İsim ver, takımını açıkla ve harekete geç!@kilicdarogluk" demişti.

Twitter'da Şahan Gökbakar ile Celil Nalçakan kapışması

Güvenç Dağüstün, "Bu sosyal medya çok kaygan, yıvış yıvış bir yer olabiliyor bazen. Birden adamın birinin g... böyle manasız kaldırabiliyor. Üsluba bak! H...!" deyince Gökbakar "Si... da..." diyerek küfretti. Dağüstün bunun üzerine "Aferin sana göster şöyle özünü" şeklinde bir paylaşım daha yaptı. Gökbakar ise "Senin küfür etme özgürlüğün var benim yok mu zannettin? Sen "gö... kaldırmışlar", "hıyar" falan yazabiliyorsun bana. Ben sana küfredince özünü göster... hadi lan hadi zırtapoz" diyerek yanıt verdi. Dağüstün "Senin g... kaldırmışlar demedim. Burası vıcık vıcık bir yer, insanın birden g... kalkabiliyor dedim. Sonra da hıyar dedim. Zerzevattır. "S... d..." ne? İnsan sevdiği adam hıyarlık yapınca diyebiliyor böyle şeyler. Hıyardan bir şey olmaz" deyince Dağüstün'ün yakın arkadaşı oyuncu Celil Nalçakan "'Si... lan da....' mı demek istedin? İsteyip yazamadıysan çok korkak bir da.... Sesli harflerini unuttuysan o başka" diyerek tartışmaya dahil oldu.

Küfürler havada uçuştu

Nalçakan'a karşılık Şahan "Yoo aynen onu dedim. Bana küfür etme özgürlüğü varsa benim de var. Bak sen de etmişsin şimdi, sana da aynısını diyorum" deyince Nalçakan "Ne diyorsun? Si.. da... mı? Küfür değil ki o. Yarın siz Güvenç Dağüstün ile kavuşursunuz, belki konu kapanır. Ama benim kardeşime kimse sövemez." dedi.Gökbakar ise"Sen onu önce kardeşinle konuşacaksın. O etti durup dururken ilk küfrü. Sonra da sen damladın. Gereksiz muhabbetler... Ama bana küfür ederseniz aynı cevabı alırsınız Cihangir tayfası sizi" diyerek yanıtladı.

18 Mayıs 'ünlüler küfür günü' mü ilan etsek

Daha sonra Twitter hesabındanyaptığı paylaşımnda Şahan Gökbakar, "Hayır hesabım hacklenmedi. Hep şunu düşünüyordum; 'ulan insanlar bize aleni küfür ve hakaret edince, biz ünlüyüz diye aynı tondan cevap vermiyoruz!' Bugün de tam bunlar aklımdan geçerken bir baktım bu sefer bazı tanınan arkadaşlar durduk yere, bana küfür etmiş. Dedim bu kural ünlü ve ünsüz arasında var ama ünlü, ünlüye küfürle cevap verebilmeli. Sonra hemen ağlıyorlar ama 'işte özünü gösterdi', 'yakışanı yaptı' falan... Aynı insanlar Amerikan Talkshowlarında siyasilere küfür edilince bayılırlar, özgürlük ne güzel derler. Robert De Niro, Trump'a sövünce, yere göğe sığdıramazlar. Hep riyakarlık hep.. Neyse, arada olur öyle. 18 Mayıs 'ünlüler küfür günü' mü ilan etsek." dedi.

21-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar