Fox TV'den Recep İvedik 7 Sürprizi

Fox TV'den Recep İvedik 7 sürprizi
Sinemalarda gişe hasılat rekorları kıran ve milyonlarca seyirci tarafından izlenen Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu Recep İvedik 7 ilk kez Fox Tv’de yayınlanacak.

Son zamanlarda olumsuz haberleriyle ve aldığı kararların uzun süre gündemde kalmasıyla anılan internet yayın platformu Disney Plus için hazırlanan ve geçtiğimiz sene platformda seyirciyle buluşan fenomen film serisi Recep İvedik’in son filmi Recep İvedik 7 için sürpriz bir karar çıktı. Sinemada yayınlanan ilk 6 versiyonu hasılat rekorları kıran ve milyonlarca seyirci tarafından izlenen Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu dijital platformda yayınlanmış ve bu yayın da yine yüzbinlerce abone tarafından takip edilmişti. Recep İvedik 7 ile büyük bir abone kitlesi elde etmeyi başaran Disney Plus’ın film için 3 Milyon dolar gibi bir para ödediği iddia edilmişti. Tüm bu gelişmeler uzun süre sektörde ve gündemde kalmış ve konu her boyutuyla irdelenmişti. Seyircinin ve özellikle de Recep İvedik serisi filmlerin sevenleri tarafından televizyonda yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu olan film için seyirciye sürpriz bir haber geldi.

Recep İvedik 7 4 Eylül’de Fox Tv’de

Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olan ve internet yayın platformu Disney Plus’ta izlenme rekorları kıran Recep İvedik 7 için televizyon seyircisini sevindiren bir haber geldi. Disney Plus ile kardeş kuruluş olan Fox Tv ekranlarında yayınlanacağı iddia edilen filmin Fox Tv’de yayınlanacağı öğrenildi. Bu haber sosyal medya ve internet haber sitelerinde geniş şekilde yer alırken seyirci de bu gelişme karşısında oldukça sevindi. Film serisinin fanatiklerinin de heyecanlandığı bu gelişme sonrası Recep İvedik 7’nin ne zaman yayınlanacağı araştırılmaya başlandı. Bu sorunun cevabı da Fox Tv tarafından verildi. Fox Tv sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşımda “Recep İvedik 7 Tv’de ilk kez 4 Eylül Pazartesi 20.00’da Fox’ta! Disney + Türkiye’nin izlenme rekorları kıran filmi Recep İvedik 7 televizyonda ilk kez Fox izleyicisi ile buluşacak” ifadeleri kullanıldı.

Recep İvedik 7

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar tarafından yazılan ve yönetilen Recep İvedik serisi filmlerin ilk 6 filmi sinema salonlarında seyirciyle buluştu. Serinin son filmi Recep İvedik 7 ise Disney Plus’ta seyirciyle buluştu. Serinin son filmi olan Recep İvedik 7’de

-          Şahan Gökbakar

-          Öznur Serçeler

-          İrfan Kangı

-          Murat Ergür

-          Eray Türk ve

-          Nurullah Çelebi gibi isimler rol aldı.

30-08-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar