Üç Kız Kardeş 21. Bölüm izle

Üç Kız Kardeş 21. Bölüm izle
Üç Kız Kardeş 21. bölüm izle Bu sayfadan Kanal D'de 11 Ekim Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin son bölümünü canlı ve tek part izleyebilirsiniz

11 Ekim Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan dram türü Üç Kız Kardeş 32. bölüm izle. Başrollerini Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven ve Özgü Kaya’nın paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisi salı günlerine damga vurmaya devam ediyor. Dizi severlerin heyecan ve merakla takip ettiği yeni bölüme ulaşmak isteyenler Üç Kız Kardeş son bölüm izle yazarak dizinin ilgili bölümüne ulaşmaya çalışıyor. Kanal D yapımı dizinin son bölümünü tek part izlemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 21. BÖLÜM İZLE

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisi yazar İclal Aydın’ın aynı isimli romanından Kanal D izleyicileri için uyarlanıyor. Çekimleri Ayvalık'ta gerçekleşen Üç Kız Kardeş dizisinde Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım ve Mert Özcan gibi başarılı isimler de rol alıyor.11 Ekim Salı günü 21. Yeni bölümüyle yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazandı. Dizinin güncel bölümüne www.kanald.com.tr üzerinden veya yukarıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Üç Kız Kardeş 21. bölümünde dizi severleri ne bekliyor? Mine’nin bebeğiyle birlikte Türkan’la aynı evde yaşadığını öğrenen Nesrin, Türkan’ı evine göndermek istemez. O sırada Türkan’ı annesinin evine götürmek için gelen Somer ile kavga eder. İkilinin kavga ettiğini gören Türkan, annesine hamile olduğunu söylemek zorunda kalır. Somer ve Türkan, büyük bir heyecanla bekledikleri bebeklerinin mutluluğunu yaşayabilecek mi? İclal Aydın’ın hem yazıp hem başrol oynadığı Üç Kız Kardeş, yepyeni bölümleriyle her salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…...

Somer’den eşine hamilelik hediyesi

Öte yandan Mine’nin içine girdiği lohusa depresyonu Kiraz bebeğe zarar verecek hale gelmiştir.  Mine’nin hareketlerini kontrol altına çalışan Rüçhan’ı sakinleştiren Türkan, Mine’ye anlayışla yaklaşır.  Nesrin Hanımın Somer ve Mine ilişkisine gösterdiği tepkiye hak veren Özer, Nesrin’e yapıcı olması gerektiğini anlatır. Sonunda bir araya gelen aileler bir arada yemek yemeğe ve torunlarının doğumunu kutlamaya karar verir. Eşi Türkan’a hamilelik hediyesi alan Somer, hamileliğini aile içinde saklamasını tavsiye eder. Türkan da Rüçhan’ın yanına yerleşmeden kendi evlerine taşınmak istediğini söyler. Ancak Rüçhan’ın planı başkadır. Bir an önce Mine’yi evden gönderip Türkan ve Somer’le birlikte yaşamaktır. Rüçhan’ın planı başarıya ulaşacak mı? Mine, Somer ve Türkan’ın evinden ayrılacak mı? Rüçhan, istediği gibi Türkan’ı kendi evinde tutabilecek mi?

Diğer yandan Hakan’ın gidişiyle şoka giren Derya’ya bu zor günlerinde kız kardeşleri ve Serdar destek olur. Üniversiteye gitme vakti yaklaşan Serdar ile Dönüş arasındaki aşk duygusu artar. Kardeşi Fatih’in Derya’yla konuşan Sadık, Derya’ya babası olduğunu söylediğini öğrenir.

Somer ve Türkan, yeni doğacak bebeklerinin mutluluğunu yaşayabilecek mi? Tüm soru ve cevaplarıyla Üç Kız Kardeş her salı akşamı Kanal D’de. Üç Kız kardeş 21. bölümünü makaledeki bağlantı üzerinden izleyebilir, diziler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için canlıtv blog sayfamızı takip edebilirsiniz.

11-10-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar