Üç Kuruş 10. bölüm izle

Üç Kuruş 10. bölüm izle
Üç Kuruş 10. bölüm izle: Show TV'nin Üç Kuruş dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Üç Kuruş 10. bölüm izle: Üç Kuruş dizisi yeni bölüm full izle. Son bölüm üzerinden geçen 3 haftanın ardından Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Üç Kuruş 10. bölümüyle ekrana gelecek. Uzun süredir ilgi ile izledikleri dizinin devam etmesini bekleyen izleyiciler en sonunda bu akşam dizilerine kavuşuyorlar. Herkes tarafından merak edilen yeni bölümü online olarak izlemeyi tercih edecek izleyiciler hangi adres üzerinden tek parça ve full HD olarak izleyebileceklerini araştırmaya devam ediyorlar. Üç Kuruş dizisinin yeni bölümüne Canlı TV adresinden oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yeni bölümü izlemek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın.

 

Üç Kuruş 10. bölüm izle

Tüm ülkede milyonlarca izleyicisi bulunan Üç Kuruş dizisi oldukça heyecanlı bir bölümle Show TV ekranlarında olacak. Her bölüm gibi bu bölüm de internette oldukça büyük bir ilgi görecek. Severek izlenen dizinin yeni bölümleri Show TV ve Puhu TV adreslerinde online olarak yayınlanacak. Siz de izlemek için sayfada yer alan bağlantıya tıklayın.

Show TV'nin Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunda Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Emrullah Çakay, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu, Ömer Civan Şit gibi isimler yer alıyor. Senaryosu Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad tarafından kaleme alınan Üç Kuruş dizisinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor. 

Üç Kuruş 10. bölüm özeti

Efe'yi öldürmek isteyen İrfan, eve gizlice girer ve herkesten gizli ajandasına bir mesaj bırakır. Efe ise mesajı çözmek için Kartal'a gelir. Sonrasında ise Kartal ve Nezih arasındaki kavgadan haberdar olur. Kartal kavgadan kazanarak çıkmak isterken Efe ise başına bir şey gelmeden bu işin içinden çıkmak ister. Leyla ne kadar dil dökse de Efe kendi planını devreye sokar. Kartal ise Nezih ile kavgasında kilit ismin Bahar olduğunu fark eder. İrfan kimsenin beklemediği bir adım atar.

17-01-2022
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler