Ufuk Özkan: Bu Kadar Sevildiğimi Bilmiyordum

Ufuk Özkan: Bu Kadar Sevildiğimi Bilmiyordum
Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Güzel Ailem dizisiyle setlere dönen ve geçtiğimiz haftalarda hastanede zor günler geçiren Ufuk Özkan’dan samimi açıklamalar.

Geçtiğimiz haftalarda sevenlerini büyük bir üzüntüye sevk eden ve karaciğer rahatsızlığı sebebiyle organ nakli için sıraya bile giren ünlü oyuncu Ufuk Özkan uzun süren tedavisinin ardından geçtiğimiz haftalarda hastaneden taburcu olmuş ve hemen ardından da yeniden setlerde yerini almıştı. Siroz teşhisi ile hastanede tedavi gören oyuncunun hastaneden taburcu olur olmaz TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Güzel Ailem adlı dizide yer alması sevenlerini oldukça sevindirmişti. Magazin basını ve sosyal medyada son zamanlarda sık sık gündem olan ve hemen her gün bir haberiyle gündemde yer alan oyuncu geçtiğimiz günlerde yaşadığı son olaylarla ilgili bir açıklama yaptı ve Show Tv ekranlarında yayınlanan Pazar Sürprizi programında Ömür Sabuncuoğlu’nun sorularına cevap verdi. Ufuk Özkan programda oldukça duygusal anlar yaşadı.

Bu Kadar Sevildiğimi Bilmiyordum

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan geçtiğimiz gün Show Tv ekranlarında yayınlanan Pazar Sürprizi programına konuk oldu ve yaşadığı hastalık dahil son haftalarını anlattı. Ünlü isim karaciğerinde sıkıntı olduğu için daha önce de diyet ve sporla durumu kontrol altına almaya çalıştığını belirtti. Ünlü isim son dönemde ise bundan iki üç ay önce karaciğerde ciddi anlamda kötü giden belirtiler olduğunu belirtti. Oyuncu hastane süreciyle ilgili olarak ise “bu kadar sevildiğimi gerçekten bilmiyordum. Telefonlarımı kapatmak zorunda kaldım çünkü artık hem sosyal medyadan hem telefonlardan durmuyordu” ifadelerini kullandı. Ünlü isim kendisini etkileyen mesajlardan birinin ise “bir tane cami hocası dua ediyor, bir başladı işte çok sevdiğimiz değerli sanatçı Ufuk Özkan’ın da şifasını ver diyor çocuklar amin diyor. Ben onu ağlayarak izledim çok etkilendim ondan” ifadelerini kullandı.

Halk Daha Samimi

Ünlü oyuncu aynı dönemde kendisini arayan ve soran ünlü isimlerle ilgili olarak ise çarpıcı bir açıklamada bulundu. Ufuk Özkan açıklamasında “valla çok açık söyleyeceğim halk daha samimi daha içten. İçten pazarlıklı değil. Tabii tüm camiayı zan altında bırak değil amacım. Arayanlar, soranlar, her türlü manevi desteği veren sanatçılar oldu, yapımcılar oldu ama kesin arar, kesin gelir deyip de bir tane mesaj atmayan yapımcılar bırakın aramayı mesaj dahi atmadılar. Çok arayan soran da oldu ama yüzde yüz beklediklerimden maalesef olmadı ama çok güzel bir laf var. İyi niyet ve affetmek iyi insanların intikamdır derler. Ben affederim hiçbir zaman kinci değilim” ifadelerini kullandı.

22-08-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar