Ünlü oyuncu Cemre Baysel ameliyat oldu

Ünlü oyuncu Cemre Baysel ameliyat oldu
Baht Oynunu dizisinin sevilen ismi Cemre Baysel'in hastane görüntüleri takipçilerini endişelendirdi. Güzel oyuncu Cemre Baysel ameliyat oldu.

Ekranın sevilen dizilerinden biri olan Baht Oyunu'nun başrol oyuncusu Cemre Baysel ameliyat oldu. Hastanede sedye üzerindeki görüntüsünü paylaşan Cemre Baysel'in sağlık durumu takipçilerini endişelendirdi. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan ve Instagram hesabından yaklaşık 3 milyon takipçisi olan Baysel bir paylaşım yaparak bilgi verdi. Oyuncu Aytaç Şaşmaz ile başrolleri paylaşan ve daha sonra dizi aşkı gerçek olan Cemre Baysel Aytaç Şaşmaz çifti yakından takip edilen isimlerden. Cemre Baysel de bu nedenle ameliyat haberini merak edenler için kendisi duyurdu. Baysel ameliyata giderken paylaştığı fotoğrafın ardından Aytaç Şaşmaz'ın çektiği  hastane odası fotoğrafını da yayınladı.

Cemre Baysel Aytaç Şaşmaz'ın dizi aşkı gerçek olmuştu

Kanal D'nin yaz sezonunda başlayan dizisi Baht Oyunu güzel bir reyting yakalamıştı. Yeni sezonla birlikte reyting yarışı zorlaşan dizi geçen haftalarda final yaptı. Dizide bir birlerine aşık çifti canlandıran Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın dizi aşkı gerçek oldu. Ünlü ikili yakından takip edilen çiftler arasında. Güzel oyuncu Cemre Baysel ise sosyal medyadan milyonlarca takipçiye sahip. Baysel geçirdiği operasyon sonrası kendisini merak edenler için paylaşımlar yaptı. Ameliyata giderken fotoğraf paylaşan Baysel uzun süredir sorun yaşadığı bir durumdan kurtulduğunu söyledi.

Cemre Baysel neden ameliyat oldu?

Baht Oyunu'nun güzel oyuncusu Cemre Baysel sosyal medya hesabından paylaşım yaparak sağlık durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi. Baysel, paylaştığı fotoğrafa, "Benim kocaman ailem! Birkaç gün önce bir operasyon geçirdim. Sanki bunu hissetmiş gibi beni çok merak etmişsiniz. Ben iyiyim. Bir yıldır benimle yaşayan şeyden kurtuldum. Bundan sonrası bol dinlenme. Eski sağlığıma kavuşmak için bir süre evdeyim. Durumumu açıklamayı beni seven sayan insanlara borçluydum. Herkese çok sevgiler. Bu ameliyata girerken, çıkışım bir sonraki hikayemde" notunu ekledi.

Baysel bir sonraki paylaşımında Aytaç Şaşmaz tarafından çekilen siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraftan da anlaşıldığı üzere Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel'i hastanede yalnız bırakmadı. Cemre Baysel geçirdiği operasyon sonrasında evinde dinlenmeye çekildiğini açıkladı.

29-10-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar