Ünlü oyuncu Çetin Altay'ın acı günü!

Ünlü oyuncu Çetin Altay'ın acı günü!
'Oflu Hoca', 'Sümela'nın Şifresi', 'Bana Bir Soygun Yaz' gibi filmlerle tanınan oyuncu Çetin Altay, annesini kaybederek hayatının en acı gününü yaşadı.

'Oflu Hoca', 'Sümela'nın Şifresi', 'Bana Bir Soygun Yaz' gibi komedi filmlerle tanınan ünlü oyuncu Çetin Altay hayatının en acı gününü yaşadı. Birbirinden komik yapımlarda rol alan  Çetin Altay, acı haberi kişisel sosyal medya hesabından duyurdu. Sevilen oyuncu Çetin Altay kimdir? Şimdi detaylar.

Ünlü oyuncu Çetin Altay'ın acı günü!

'Oflu Hoca', 'Sümela'nın Şifresi', 'Bana Bir Soygun Yaz' gibi filmlerle tanınan oyuncu Çetin Altay, hayatının en acı gününü yaşadı. Komedi filmlerinin aranan oyuncusu Altay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla annesini kaybettiğini açıkladı. Annesinin ölümüyle yıkılan sevilen oyuncu duygularını " hayatın en gerçeği olan ölüm bizi şimdilik ayırdı annem" mesajıyla paylaştı. 

Cehaletimden kıymetini bilememişim

Çok sevdiği annesinin ölümüyle hayatının en acı gününü yaşayan Çetin Altay, duygularını dile getirmekte zorlandığı mesajında şu ifadeleri kullandı: " Çok üzgünüm annem… Yoksun artık ve bir daha olmayacağını bilmek o kadar acıtıyor ki canımı… Çok başka bir duyguymuş artık bir daha olmayacağına alışmaya çalışmak ve bir daha istesem de tartışamayacağımızı bilmek en çok da bu dokundu bana! Meğer o çok darlandığımı zannettiğim tartışmalar ne güzelmiş de kıymetini bilememişim cehaletimden…"

Gerçekten çok canım yandı çok!

Ülkemizin en komik filmlerinde başarıyla rol alan Çetin Altay duygu yüklü paylaşımında bir evladın başına gelebilecek en acı olayı şu cümlelerle dile getirdi: " Öyleymiş gerçekten şimdi anladım ama çok geç… Seni bilerek hiç üzmedim ama bilmeyerek, istemeyerek üzdüğüm her an için çok özür dilerim. Yattığın yer nur dolsun mekanın cennet olsun. Allah gani gani rahmet eylesin… Hayatın en gerçeği olan ölüm bizi şimdilik ayırdı annem ama şimdilik. Seni çok seviyorum. Annem gerçekten çok canım yandı çok.”

Çetin Altay kimdir?

1977 doğumlu oyuncu aslen Trabzonludur. Oyunculuğa tiyatroda tek kişilik gösteri olan stand up gösterileri ile başlayan Altay, tiyatro grubu kurarak doğaçlama oyunlar sergiledi.  Mynet’te klipler ve dizilerle dalga geçen videolar çekerek ünlenen Çetin Altay, “Emret Komutanım” dizisiyle oyunculuk kariyerine başladı. Özellikle Cem Yılmaz'ın filmlerinde boy gösteren usta oyuncu Gamze Kaçmaz'la evlidir.

25-11-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler