Üç Kız Kardeş’in Üçüncüsü Belli Oldu

Üç Kız Kardeş’in Üçüncüsü Belli Oldu
İclal Aydın’ın yazdığı ve aynı zamanda rol aldığı Üç Kız Kardeş dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Diziye son olarak Melisa Berberoğlu dahil oldu.

Kanal D ekranları için şu sıralar üzerinde çalışılan ve yeni yılın ilk ayında ekrana gelmesi beklenen Üç Kız Kardeş dizisi için cast çalışmaları devam ediyor. Süreç Film tarafından hazırlanan dizinin kız kardeşlerini oynayacak iki oyuncu dün ilan edilmiş dizide üçüncü kız kardeş olan Derya’yı ise kimin canlandıracağı henüz belli olmamıştı. Son gelen bilgilere göre dizinin üçüncü kız kardeşi olan Derya’yı canlandıracak oyuncu belli oldu. Dizide üçüncü kız kardeşi canlandıracak oyuncunun genç ve güzel oyuncu Melisa Berberoğlu olduğu öğrenildi. İclal Aydın’ın kitabından uyarlanan dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin aralık ayının sonlarına doğru sete çıkması bekleniyor.

Üç Kız Kardeş Tamam Oldu

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından televizyona uyarlanacak olan ve Süreç Film tarafından Kanal D için hazırlıkları başlayan Üç Kız Kardeş adlı dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Daha önce kitabın da yazarı olan İclal Aydın, Reha Özcan, Veda Yurtsever, Berker Güven ve Benian Dönmez’le anlaşılan Üç Kız Kardeş’in ana karakterleri olan Türkan, Derya ve Dönüş’ü canlandıracak oyuncular belli oldu. Dizide Türkan’ı Özgü Kaya, Dönüş’ü Almila Ada ve son olarak da Derya’yı Melisa Berberoğlu’nun canlandıracağı öğrenildi. Erkan Birgören tarafından kaleme alınan Üç Kız Kardeş dizisinde üç kız kardeşin etkileyici ve dramatik hikayeleri ekrana taşınacak. İclal Aydın tarafından yazılan kitap en çok satanlar arasında yer aldı. Süreç Film tarafından hazırlıkları süren dizi yeni yılın ilk ayında ekrana gelecek.

Melisa Berberoğlu Kimdir?

Ocak ayında Kanal D ekranlarında yayına girecek olan İclal Aydın’ın yazdığı romanın uyarlaması Üç Kız Kardeş dizisinde Derya karakterini canlandıracak genç ve güzel oyuncu Melisa Berberoğlu 1 Ocak 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, Orta ve lise eğitimlerinin ardından Bilkent Üniversitesi’nde Oyunculuk eğitimi almıştır. Oyuncu daha sonra pek çok tiyatro oyununda sahneye çıkmış ve başarısıyla dikkatleri çekmiştir. Son olarak Tv 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda’da rol alan genç oyuncu ilk olarak ekranlara Otis adlı yapımla çıkmıştır. Melisa Berberoğlu bugüne kadar aşağıdaki yapımlarda rol almıştır.

·         Otis

·         Kırmızı Oda

·         Acans

25-11-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar