Ünlü oyuncu Kerem Bursin ameliyat oldu

Ünlü oyuncu Kerem Bursin ameliyat oldu
Türk dizi ve sinema filmlerinin sevilen karakterlerinden biri olan ünlü oyuncu Kerem Bürsin özel bir hastanede ameliyat oldu.

Türk dizi ve film sektörünün başarılı oyuncularından biri olan Kerem Bürsin bir süredir bel ağrısı şikayeti ile sorunlar yaşıyordu. Ünlü oyuncu gittiği bir hastanede kendisine bel fıtığı teşhisi konuşması üzerine bu süreci daha fazla uzatmak istemedi ve ameliyat olmaya karar verdi. Ünlü oyuncu özel bir hastaneye bel fıtığı ameliyatı için yattı ve gereken tetkiklerin ardından ameliyata alındı. Ünlü oyuncunun ameliyat olacağının duyulması üzerine sevenleri ve hayranları büyük bir endişeye düştü. Oyuncunun ameliyatı için herhangi bir açıklama yapmaması da bu süreci oldukça merak edilir kılarken oyuncunun ameliyatının oldukça başarılı geçtiği ve hastanede ameliyat sonrası bir süre dinlendikten sonra ve gereken kontrollerin ardından taburcu edildi.

Evinde İstirahate Çekildi

Bugüne kadar pek çok yapımda ve reklam filminde rol alan ünlü oyunculardan Kerem Bürsin’e geçtiğimiz aylarda bel fıtığı teşhisi konmuştu. Ünlü oyuncu özellikle çalışmalarında zaman zaman bel fıtığı dolayısıyla zorlanıyordu. Çalışmalarından fırsat bulan ünlü isim sonunda ameliyat olmaya karar verdi. Gereken hazırlıkların ardından ünlü isim bel fıtığı ameliyatı için özel bir hastaneye yattı. Ünlü ismin gereken tetkiklerin ardından ameliyata alındığı ve ameliyatının iyi geçtiği öğrenildi. Ameliyatın ardından bir süre hastanede dinlenen oyuncu daha sonra istirahat etmek üzere evine taburcu edildi. Ameliyatının başarılı geçtiği öğrenilen Kerem Bürsin’in bu süre içinde hem dinleneceği ve hem de yeni projeleri değerlendireceği ve senaryo okumaları yapacağı öğrenildi.

Kerem Bürsin Kimdir?

4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu Kerem Bürsin ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk mesleğine yönelmiş ve aldığı eğitimlerin ardından setlerde yer almaya başlamıştır. Oyuncu bugüne kadar pek çok yapımda rol almış ve seyirci tarafından çok sevilmiştir. Oyuncunun rol aldığı yapımlar arasında, Güneşi Beklerken, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Muhteşem İkili, Sen Çal Kapımı, Yaşamayanlar, Aynen Aynen, Bi Tuhaf Hikaye, Unutursam Fısılda, İyi Oyun, Eflatun, A Todo Tren 2 ve Can Feda bulunmaktadır. Oyuncu özellikle son dönemlerde rol aldığı Sen Çal Kapımı isimli dizi ile oldukça sevilmiştir.

09-03-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar