Ünlü Oyuncu Meryem Uzerli'nin Partneri Belli Oldu

Ünlü Oyuncu Meryem Uzerli'nin Partneri Belli Oldu
Disney Plus’ın merakla beklenen ve konusu ve kadrosundaki oyuncular itibariyle merak uyandıran Ru dizisinin erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve Medyapım tarafından hazırlıkları sürdürülen Ru dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Eşi tarafından aldatılan bir kadın olan Reyan’ın hayatını ve aşkını anlatacak olan dizinin başrolünde Reyan karakteri olarak güzel oyuncu Meryem uzerli yer alırken dizinin diğer oyuncuları da netleşmeye başladı. Yakın bir zamanda sete çıkarak çekimlere başlayacak dizinin hazırlıklarında ise sona gelindi. İstanbul dışında İzmir’in Urla İlçesinde çekilecek dizinin başrolünde yer alacak olan Meryem Uzerli’nin dizideki partneri ise uzun bir arayıştan sonra belli oldu. Yapım şirketi tarafından titiz bir çalışma ve görüşmeler sonunda Ru Dizisinde Meryem Uzerli’nin partneri olarak genç ve başarılı oyunculardan biri olan Burak Berkay Akgül seçildi. Burak Berkay Akgül dizide üstün zekalı bir gence hayat verecek.

Ru’nun Erkek başrol Oyuncusu Belli Oldu

Medyapım tarafından hazırlıkları süren ve internet yayın platformu Disney Plus için hazırlanan orijinal içeriklerden Ru dizisi için geri sayım başladı. Çekimleri temmuz ayının ikinci haftası itibariyle başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosunda en büyük belirsizlik ortadan kalktı. Uzun bir süredir diziyi merak edenlerin sabırsızlıkla beklediği Meryem Uzerli ile aşk yaşayacak olan erkek başrol oyuncusu belli oldu. Yapım tarafından titiz bir cast çalışması sonucunda dizinin erkek başrol oyuncusu olarak en son Destan Dizisinde de rol alan genç oyuncu Burak Berkay Akgül seçildi. Genç oyuncunun yakında çekimlere başlayacak olan dizide Meryem Uzerli’nin canlandıracağı ve kendisinden yaşça çok büyük bir kadın olan Reyyan ile tutkulu bir aşk yaşayacağı öğrenildi.

Ru Dizisi Oyuncuları Kim?

Disney Plus’ın merakla beklenen yerli içerik yapımlarından olan ve çekimleri yakında başlayacak Ru Dizisindeki en büyük belirsizliklerden biri olan erkek başrol oyuncusu, yapım şirketinin oyuncu Burak Berkay Akgül’le anlaşmasıyla sona erdi. Böylece dizide yer alacaklar isimlerde bir bir netleşmeye başladı. Medyapımm tarafından hazırlanan Ru dizisinde yer alan oyuncular arasında, Meryem Uzerli, Burak Berkay Akgül, Şevval sam, Emre Karayel, Derya Alabora, Zafer Algöz ve Hira Koyuncuoğlu yer alacak. Dizinin çekimleri Urla’da gerçekleştirilecek ve dizi 2023 yılında Disney Plus’ta yayına girecek.

30-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar