Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz’ı fena haşladı

Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz’ı fena haşladı
Men of the Year Ödülleri sahiplerini buldu Arkadaşı Melis İşiten’in kaza geçirmesine ve ölümden dönmesine çok üzülen Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz'ın yersiz hareketine çok bozuldu

Cem Yılmaz birçok yapımda yer verdiği oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’ndan azar işitti. İkilinin katıldığı bir programda Uraz Kaygılaroğlu kendi acısıyla dalga geçen arkadaşı Cem Yılmaz’ı fena haşladı. magazin severler ikil arasındaki gerginliği ve çatışmaya sebep olan olayı merak ediyor. Yetenekli oyuncu Uraz Kaygılaroğlu kimdir, hangi yapımlarda görev aldı? Şimdi detaylar.

Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz’ı fena haşladı

Her yıl gerçekleşen GQ Türkiye "Men of the Year Ödülleri" bu yılın sahiplerini buldu. Ödüle layık görülen Kaygılaroğlu tören sırasında üzüntülüyü. yakın arkadaşı Melis İşiten’in kaza geçirmesine ve ölümden dönmesine çok üzülen Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz'ın yersiz hareketine çok bozuldu. 

Ciddi bir şey anlatıyorum

Tv100’ün haberine göre olay şöyle gelişti. Ödülünü almak için kürsüye davet edilen Uraz Kaygılaroğlu geçtiğimiz hafta meydana gelen ve üç sanatçının ölümüne yol açan kazanın şokunu halen atamadı.Çünkü bu kazada eski eşi Melis İşiten ölümden dönmüştü. Ödül töreninde acısını bastırarak gülümsemeye çalışan Uraz Kaygılaroğlu, önce övgü dolu sözler söyledi. ancak konuşma boyunca sırıtan ve sunucu Tansel Öngel ile gülme krizine giren Cem Yılmaz törendekilerin tepkisine yol açtı. Konuşması boyunca Cem Yılmaz ile sunucu Tansel Öngel gülüşleri Kaygılaroğlu'nu rahatsız etti.İkilinin sürekli gülüşmelerine içerleyen Kaygılaroğlu kürsüde şu açıklamayı yaptı: “Çok teşekkür ediyorum, çok kıymetli bir ödül benim için. Çok zor birkaç gün geçirdik, o kadar korktum ki. Günlük hayatta üzüldüğüm, kızdığım çoğu şeyin boş olduğunu anladım" 

Ancak Kaygılaroğlu konuşmasının burasında kikir kikir gülen Cem Yılmaz'a öfkeyle döndü ve onu "Ciddi bir şey anlatıyorum" diyerek yakın arkadaşını azarladı. Cem Yılmaz ise hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam etti. 

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

1987 yılında Balıkesir’de doğan oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirdi. Kariyerine Milyonda Bir dizisiyle başlayan yıldız oyuncu TRT 1’de yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde hayat verdiği Adil Erdem Bayazıt rolüyle şöhreti yakaladı. Oyunculuğun yanı sıra Kuyruk, Tam Zamanı ve Takip adlı bilgi yarışmalarını da sunan başarılı oyuncu son olarak Erşan Kuneri dizisinde rol aldı.

Rol Aldığı Filmler:

Eltilerin Savaşı (2020)

Karakomik Filmler (2019) – Ethem

Çakallarla Dans 5 (2018) – Kuzen Volki (Sinan)

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? (2017) – Selim

Bamsı Beyrek (2016) – Bamsı beyrek

Dönerse Senindir (2016) – Kurt

Ejder Kapanı (2009)

Mezuniyet (2009)

Rol Aldığı Diziler:

Sefirin Kızı (2019-) – Gediz

Aynen Aynen (2019) – Emir

Ege’nin Hamsisi (2018) – Deniz Çınar

Masum Değiliz (2018) – Mert

Klavye Delikanlı’ları (2017) – Volkan (Kuzen Volki)

Baba Candır (2015-2017) – Haluk Güney

Yedi Güzel Adam (2014) – Adil Erdem Bayazıt

Eski Hikâye (2013) – Ömer

Harem (2012) – Feminen Ağa

Pis Yedili (2011-2013) – Canburger

Es Es (2009-2010) – Fethi

Canını Sevdiğiminin İstanbul'u (2009) – Ferhat

Milyonda Bir (2008) – Berke

02-12-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar