Kansere yakalanan Özkan Uğur’dan paylaşım!

Cem Yılmaz’ın birçok filminde oyunculuğunu ve müzisyenliğini konuşturan Özkan Uğur, 2013 yılından beri boğuştuğu kanserle mücadele ediyor

Cem Yılmaz’ın oğlundan Erşan Kuneri tepkisi İzlemeyin!

Cem Yılmaz hayranlarını hayal kırıklığına sürükleyen hatta sosyal medyada “Cem Yılmaz bitti” yorumlarını yol açan Erşan Kuneri dizisine bir tepki de Cem Yılmaz’ın oğlundan geldi

Zafer Algöz, Gibi dizisine tepki gösterdi

Fenomen filmlerin oyuncusu ve yönetmeni Cem Yılmaz’ın birçok projesinde yer alan Zafer Algöz, usta komedyeni desteklemek isterken sosyal medyada alay konusu oldu

Gülse Birsel'den dikkat çeken Cem Yılmaz paylaşımı!

Kitapları ve yazdığı dizilerle komedi dünyasında önemli bir yere sahip olan Gülse Birsel, sosyal medya hesabından sosyal medyaya bomba gibi düşen bir paylaşım yaptı

Cem Yılmaz'ın Netflix’te Yayınlanacak Erşan Kuneri Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix’te yayınlanacak olan ve Cem Yılmaz tarafından yazılıp yönetilen ve yine başrolünde Cem Yılmaz’ın yer aldığı Erşan Kuneri’nin yayın tarihi açıklandı.

15 yıl sonra sahneye çıkan Demet Akbağ'ı o isimler ön sıradan izledi

Usta oyuncu Demet Akbağ 15 yıl sonra yeniden sahneye çıktı. Demet Akbağ'ı yalnız bırakmayan ünlü isimler oyunu en ön sıradan izledi.

Cem Yılmaz'a Mahkemeden Bir İyi Bir Kötü Haber

Eski eşi Ahu Yağtu aleyhine nafaka indirimi talebiyle mahkemede dava açan Cem Yılmaz’a görülen dava sonunda bir iyi bir kötü haber çıktı.

Türkiye'nin en beğenilen sanatçıları listesi açıklandı

Ünlü araştırma şirketi tarafından yapılan anket sonuçları açıklandı. Türkiye'nin en beğenilen sanatçıları araştırmasında ilk 5 isim bakın kimler oldu?

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 24 Ünlü İsimden Podyumda Anlamlı Yürüyüş!

Çağla Şıkel’in sunuculuğunu yapacağı, Cem Yılmaz’ın açık arttırmayı yöneteceği, Geleceğin Güçlü Kadınları projesi için, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 24 ünlü kadın podyuma çıkacak

Cem Yılmaz’dan Hayat Pahalılığı Eleştirisi ‘’Yakınmayan Biri, Ya Hırsızdır Ya Deli’’

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından ülkedeki hayat pahalılığına tepki gösterdi. ’Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli’’dedi.

Doğu Demirkol'dan meslektaşı Cem Yılmaz'a olay gönderme!

Komedyen Doğu Demirkol sosyal medyada üzerinden yaptığı paylaşımıyla meslektaşı Cem Yılmaz'a olay bir göndermede bulundu.

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Geliyor: ‘Galata Canavarı’

Usta komedyen Cem yılmaz, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından yeni film projesini duyurdu. Yılmaz’ın yeni filmi ‘Galata Canavarı’ 2023’te vizyona giriyor.

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Netflix’te!

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden biri olan ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın son gösterisi Diamond Elite Platinum Plus 31 Aralık gecesi Netflix’te!

Metin Akpınar, Cem Yılmaz'dan özür diledi

Usta aktör Zeki Alasya ile bir döneme damga vuran usta komedyen Metin Akpınar, olumsuz yorum yaptığı Cem Yılmaz'dan özür diledi

Metin Akpınar'ın 'aktör kumaşı zayıf' sözlerine Cem Yılmaz'dan cevap!

Metin Akpınar'ın Cem Yılmaz ile ilgili "aktör kumaşı yok" şeklinde ifadelerde bulunmuştu. Cem Yılmaz'dan bu konuyla ilgili bir cevap geldi.

Cem Yılmaz’dan Güldüren Açıklama

Son dönemde rol aldığı reklamlarla ön plana çıkan ünlü şovmen ve komedyen Cem Yılmaz katıldığı bir oturumda birbirinden ilginç iddialarda bulundu.

Cem Yılmaz ile Enver Aysever arasındaki kavga büyüyor!

Her şey usta komedyen Cem Yılmaz'ın Rüstem Batum'un Youtube kanalına konuk olmasıyla başladı. Cem Yılmaz'ın konuk olmasına bozulan Enver Aysever çok sert tepki gösterdi

Cem Yılmaz’ın Gösterisi İptal Oldu, Paralar Geri İstendi

Ünlü komedyen, oyuncu ve şovmen Cem Yılmaz İzmir’de gerçekleşecek gösterisinin iptal edilmesi üzerine isyan eden seyircilere cevap verdi.

Ezgi Mola'nın arkadaşı da koronaya yakalandı

Erşan Kuneri setinde koronaya yakalanan Ezgi Mola evinde karantinaya alındı. Karantinaya giren Ezgi Mola'dan sonra yakın arkadaşı Enis Arıkan da koronaya yakalandığını açıkladı.

Beyninde tümör tespit edilen Hülya Duyar'dan açıklama

Beyninde tümör tespit edilen Hülya Duyar'dan açıklama. Hülya Duyar beyin ameliyatı olacak. Hülya Duyar kimdir? Hülya Duyar reklam filmi.