Uraz Kaygılaroğlu Kadir Doğulu’yu tiye aldı

Uraz Kaygılaroğlu Kadir Doğulu’yu tiye aldı
Çalıntı hikayeyi kendi anısı gibi anlatan ve sosyal medyada madara olan Kadir Doğulu’ya en anlamlı tepki Uraz Kaygılaroğlu’ndan geldi Ünlü oyuncu yaşanan trajikomik olayı tiye aldı

Yer aldığı yapımlarda farklı karakterleri oynarken gösterdiği performansla yıldızı parlayan Uraz Kaygılaroğlu ünlü oyuncu Kadir Doğulu'yu tiye aldı. Yılbaşı gecesi O Ses Türkiye’de anlattığı çalıntı hikâyeyi kendi anısıymış gibi gösteren ve sosyal medyada madara olan Kadir Doğulu’ya bir darbe de Uraz Kaygılaroğlu’ndan geldi. Kadir Doğulu'yu tiye alan Uraz Kaygılaroğlu’nun yorumu haberimizde.

Uraz Kaygılaroğlu Kadir Doğulu’yu tiye aldı

O Ses Yılbaşı'na katılan Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül çifti sahneye çıkmış ve söyledikleri şarkılarla herkesi mest etmişti. Kadir Doğulu gecede eşine şirinlik yapmak istemiş ancak eşi Neslihan Atagül ile olduğunu idda ettiği anısı çalıntı çıkmıştı. İki gündür binlerce yorum alarak sosyal medyada madara olan Kadir Doğulu’yu bugün en anlamlı tepki oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’ndan geldi. Uraz Kaygılaroğlu yaşanan bu trajikomik olayı tiye aldı. Çok bilinen bir hikayeyi kendi hikayesi gibi anlattı. İşte o cümleler: “Geçmiş zaman İzmir Fuardayız. Hava müthiş, güneş tepede. Eğlenceler, şarkılar, şovlar... Bir baktım köşede  biri canı sıkkın oturuyor. Abi dedim, hayırdır? Dedi boş ver. Dedim gel sıkma canını konuşalım. Yok diyor ama gözyaşları sicim gibi… Ddedim bak gel böyle olmaz. Şurada bir palyaço var, herkesi güldürüyor. Seni ona götüreyim. Hafifçe doğruldu boynuma bir öpücük bıraktı. Ne derse beğenirsiniz? O Palyaço benim.”

Aslında ne oldu?

Yılbaşı gecesi sahneye çıkıp şarkı söyleyen Kadir Doğulu'nun anlattığı küslük hikayesinin başka bir yerden alıntı olduğu ortaya çıkmıştı. Başka bir yazardan alınan hikayeyi kendi anısı gibi anlatana kadir Doğulu kısaca şunları söylemişti: "Biz bir gün tartıştık, sanıyorlar ki biz hiç tartışmıyoruz. Biz o kadar büyük tartıştık ki ben vurdum kapıyı çıktım. İşlerimi halletim. Geldim eve, koltukta uyuyakalmış. Hayatta bırakmam onu koltukta. Kucaklarım götürürüm beraber yatacağımız yere. O gün yapmadım. Çünkü kızgındım. Yapmadım gittim yatak odasına yattım. Sabah oldu. O da kızgındı. Dedim ki ara mı versek. O da tamam verelim dedi. Birkaç saat geçti Tam dışarı çıkacağım boynumdan öptü. Konuştuk, dün gece eve geldiğini fark ettim dedi. Çok bekledim beni almanı. Ben de dedim çok bekledim aç mısın diye kalkıp bana sormanı. Bizim miladımız oldu. Konuşarak çok şey anlaşılabiliyor."

03-01-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar