Uraz Kaygılaroğlu'dan Berrak Tüzünataç ile ilgili ilk açıklama!

Uraz Kaygılaroğlu'dan Berrak Tüzünataç ile ilgili ilk açıklama!
Uraz Kaygılaroğlu'dan Berrak Tüzünataç ile ilgili ilk açıklama! Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç görüntülendi. İşte ayrıntılar

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'na ile Berrak Tüzünataç aşkı magazin dünyasının gündemine oturdu. İstanbul'a düzenlenen bir ödül töreninde görüntülenen ikili sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Yıldız Teknik Üniversite'sinde gerçekleşen ödül töreninde 'en beğenilen erkek sinema oyuncusu' ödülünü alan Uraz Kaygılaroğlu, kendisine yöneltilen sorulara da cevap verdi. Berrak Tüzünataç ile ilgili sorulan soruya ise 'Berra k ile herşeyen önce arkadaşız' yanıtını verdi.
Uraz Kaygılaroğlu ödül töreninde sahnede yaptığı açıklamada, 'Bizim için güzel bir gece. Uzun süredir sahneye gelmiyoruz. Ödül kıymetli zaten. Kızım Ada'nın yaptığı resimlerin arkasına yazdım konuşmamı. Daha dikkat çekmesi için. Çünkü konu önemli. OCİM çocuk istismarına karşı mücadele eden bir kuruluş ve bağışlarla ayakta duruyor. Onlar adına farkındalık yaratmak için yola çıktık. Herkesin kanını donduran olaylar bunlar kimsenin sessiz kaldığını düşünmüyorum.' sözlerini kullandı.
Berrak Tüzünataç ile olan aşkını sosyal medya hesabı üzerinden bir şarkı ile duyuran oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde ise Moda' da sevgilisi Berrak Tüzünataç ile birlikte görüntülendi.

Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

30 Haziran 1987 yılında dünyaya gelen Uraz Kaygılaroğlu, İstanbul doğumludur. Eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde tamamlayan Uraz Kaygılaroğlu, 2014 yılında Melis İşiten ile evlenmiştir. Çift 2019 yılında boşanmıştır. Uraz Kaygılaroğlu'nun bir kız çocuğu vardır. 

Uraz Kaygılaroğlu rol aldığı dizi ve filmler

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Milyonda Bir, Canını Sevdiğim İstanbul'u, Es Es, Pis Yedili, Harem, Eski Hikaye, Yedi Güzel Adam, Baba Candır, Klavye Delikanlıları, Masum Değiliz, Ege'nin Hamsisi, Aynen Aynen, Sefirin Kızı, Mezuniyet, Ejder Kapanı, Nerde Kalmıştık, Dönerse Senindir, Bamsı Beyrek, Sen Kiminle Dans Ediyorsun?, Çakallarla Dans 5, Karakomik Filmler, Eltilerin Savaşı gibi oldukça başarılı projelerde rol almıştır.

Berrak Tüzünataç kimdir?

1984 yılında dünyaya gelen Berrak Tüzünataç, Yalova doğumludur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamlayan Berrak Tüzünataç, ilk olarak Number 1 Tv programında ekranlara gelmeye başlamıştır. Affedilmeyen, Ödünç Hayat, Elveda Rumeli, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Ezel, Son, Muhteşem Yüzyıl, Filinta ve Kurşun gibi projellerde yer almıştır.

12-03-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar