Usta oyuncu Gürkan Uygun'un yeni projesi belli oldu

Usta oyuncu Gürkan Uygun'un yeni projesi belli oldu
Son olarak teşkilat dizisinde rol alan başarılı ve usta isim Gürkan Uygun yeni sezonda Yıldızlar Bana Uzak dizisinde rol alacak.

Dizi ve sinema sektörünün önde gelen oyuncularından olan ve bu güne kara onlarca yapımda yer alan ünlü ve usta oyuncu Gürkan Uygun yer aldığı projelerdeki başarısı ile her daim yapımcıların aradığı ilk isimlerden olmuştur. Kötü karakter, iyi karakter ve hatta komedi türünde rol alabilen ve çok yönlü bir oyuncu olan Gürkan Uygun her ne kadar birçok üst düzey yapımda yer alsa da Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Memati karakteriyle akıllara kazınmıştır. Daha sonra rol aldığı pek çok projede rolünün hakkını veren oyunculardan olan Gürkan Uygun son olarak Teşkilat dizisinde rol almıştır. Aynı zamanda sinema filmlerinde de rol alan oyuncu şimdilerde yeni bir projeyle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Gürkan Uygun’un yeni sezonda Yıldızlar Bana Uzak adlı projede rol alacağı iddia ediliyor.

Yıldızlar Bana Uzak

Ünlü oyuncu Gürkan Uygun’un yeni sezonda hangi yapımda rol alacağı oldukça merak edilen bir soru olarak sektörde soruluyordu. Ünlü oyuncunun hayranlarının da merakla beklediği bu soru yakında cevabını bulacak gibi görünüyor. Kendisine gelen teklifleri değerlendiren ünlü oyuncu 03 Medya tarafından hazırlıkları süren Yıldızlar Bana Uzak adlı yapımla görüşmelere başladı. Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı’nın başrolünde yer aldığı ve bu günlerde sete çıkmak için hazırlıklarını sürdüren dizinin kadrosunda oynaması için teklif götürülen Gürkan Uygun’un senaryoyu beğendiği ve yakında kendisine yapılan teklife cevap vereceği öğrenildi. Büyük oranda teklifi kabul edecek olan ünlü ismin yeni yayın döneminde Yıldızlar Bana Uzak adlı dizide rol alacağı oyuncunun hayranlarını da oldukça heyecanlandırdı.

Gürkan Uygun yapımları neler?

Dizi ve film sektörünün ünlü isimlerinden olan ve bugüne kadar pek çok yapımda rol alan ünlü ve usta isim Gürkan Uygun’un yer aldığı birbirinden ünlü yapımlar arasında, Kaygısızlar, Bir demet Tiyatro, Tatlı kaçıklar, Affet Bizi Hocam, Yılan Hikayesi, Yedi Numara, Deli Yürek, Çiçek Taksi, Kurtlar Vadisi,  Muhteşem Yüzyıl, Kaçak, Kehribar, Payitaht Abdülhamid, Uyanış Büyük Selçuklu, Teşkilat, Hoşça Kal Yarın, Çanakkale Yolun Sonu, Günce, Unutursam Fısılda ve Hayatla Barış yer almaktadır.

20-09-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar