Yıldızlar Bana Uzak’a İki Ünlü Oyuncu

Yıldızlar Bana Uzak’a İki Ünlü Oyuncu
Atv için hazırlıkları süren ve 03 Medya ve Ortaks Yapım tarafından hazırlanan Yıldızlar Bana Uzak’ın cast çalışmaları devam ediyor.

Yeni yayın dönemi hızlı başladı ve kanallar birbirinden iddialı birçok diziyi seyirciyle buluşturuyor. Eski ve yeni dizilerin oldukça hızlı başladığı ve reytinglerin kıyasıya bir mücadeleyle dağıldığı yeni sezon için yeni dizilerin hazırlanmasına da devam ediliyor. Seyircinin birçok dizi arasında istediğini seçtiği ve reytingi belirlediği televizyonlarda yeni diziler hazırlanmaya da devam ediyor. Yakın bir zamanda ya da kasım ayında yayına girmeye hazırlanan diziler arasında hazırlıklarını sürdüren yapımlardan biri de Yıldızlar Bana Uzak adlı dizi. 03 Medya tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Bahadır İnce’nin yer aldığı ve senaryosunu da Ercan Uğur’un kaleme aldığı dizi için çalışmalar devam ederken dizinin kadrosuna iki yeni oyuncu daha katıldı. 03 Medya ve Ortaks Yapım tarafından hazırlanan dizi Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Yıldızlar Bana Uzak

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve yakın zamanda sete çıkması beklenen Yıldızlar Bana Uzak cast çalışmasını devam ettiriyor. Ercan Uğur tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce yer alıyor. Burcu Kıratlı ve Furkan Andıç’ın başrolünde yer alacağı dizinin kadrosuna yeni katılımlar devam ediyor. Hikayeye göre belirlenen oyuncularla görüşmeler devam ederken dizinin kadrosuna son olarak ünlü oyuncular Gürkan Uygun ve İnanç Konukçu dahil oldu. İki başarılı ismin katılımıyla dizinin ana kadrosu da şekillenmeye başladı. Özellikle son dönemlerde yer aldığı projelerdeki üstün performansı ile dizilerin yeni karatyer oyuncuları arasında yer alan Gürkan Uygun’uın dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği şimdiden merak edilmeye başlandı.

Bir Aşk ve İntikam Hikayesi

Ortak Yapım ve 03 Medya tarafından hazırlanan ve Ercan Uğur tarafından kaleme alınan Yıldızlar Bana Uzak aşk ve dram türünde ele alınıyor. Oldukça güçlü bir hikayeye sahip olan dizide Burcu Kıratlı’nın canlandırdığı Güneş ile Furkan Andıç’ın canlandırdığı Rüzgar çocukluktan beri birbirine aşık iki gençtir. Evlilik hayalleri kuran çiftin bu hayalleri intikam ve dramla kesilecektir ve aşk artık ulaşılması zor bir hayal olarak kalacaktır. Halen cast çalışmaları devam eden dizinin çok yakında sete çıkmasının planları yapılıyor. Dizi ekim ayı sonunda Atv’de ekrana gelecek.

18-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar