Uykusuzlar Kulübü yeni sezon tarihi belli oldu!

Uykusuzlar Kulübü yeni sezon tarihi belli oldu!
Okan Bayülgen'in TV100 kanalarında yayınlanan Uykusuzlar Kulübü yayın tarihi belli oldu. İşte ilk program konukları ve yayın zamanı...

Okan Bayülgen’in programı Uykusuzlar Kulübü kısa süre önce yeni sezona bomba gibi merhaba dedi. Uykusuzlar Kulübünün yayın tarihi belli oldu. Bildiğiniz gibi Uykusuzlar Kulübü TV100 kanalında yayın hayatına başlamıştı. Yaz sezonundan sonra Uykusuzlar Kulübü tekrar ekranlara gelecek. İşte Uykusuzlar Kulübünün TV100’deki yeni sezon yayın saati!

Okan Bayülgen’in Uykusuzlar Kulübü ne zaman başlıyor?

Yeni formatı ile Uykusuzlar kulübü 14 Eylül 2019 tarihinde TV 100 başladı. İlk program farklı ve etkileyici formatıyla hayli dikkat çekti. Okan Bayülgen yeni sezon yeni formatında yuvarlak masa etrafına Emre Yusufı, Onur Ünlü, Zaynep Casalini, Aşkım Kapışmak, Doruk Doğrusöz, Yeni Türkü, Simge Sağın gibi yıldızları topladı.

Uykusuzlar Kulübü bildiğiniz gibi Bedük’ün yazdığı bir şarkı ile tanıtılmıştı. Programın bütün kurgularını da Okan Bayülgen bizzat kendisi yapıyor. Bu da programın başarısını hayli etkiliyor. Uykusuzlar Kulübü Okan Bayülgen’in renkli bir sunumuyla tamamen rahat ve hızlı bir program olarak görülüyor.

Okan Bayülgen’in televizyon serüveni nasıl gelişti?

Okan Bayülgen yıllardır televizyon kanallarında şov programı yapan bir şovmen. Beyazit Öztürk, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan ile birlikte bir dönem yıldızı parlayan Okan Bayülgen sadece şov programlarıyla değil dizi ve sinema filmleri ile de oldukça popüler bir sanatçı. Okan Bayülgen Türk televizyonlarından TRT 1, Show Tv, Star Tv, Kanal D gibi birçok kanalda görev yaptı. Mustafa Altıoklar’ın yönettiği İstanbul Kanatlarımın Altında filmiyle sinema filmiyle sektöre girdi. Okan Bayülgen daha sonra 1999 yılında rol aldığı Ağır Roman filminde canlandırdığı Salih karakteriyle Sadri Alışık En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı. Bu ödülden sonra da Okan Bayülgen birçok filmde başrol olarak görev yaptı. Ayrıca birçok dizide de görev yapan Bayülgen televizyon programlarıyla da hayli dikkat çekti. İşte Okan Bayülgen’in şov programları!

1995 Gece Kuşu, 1996 Televizyon Çocuğu, 1998 Zaga, 2005 Televizyon Makinası, 2006 Makina, 2010 Disko Kralı, 2010 Muhallebi Kralı, 2011 Kral Çıplak, 2011 Muhabbet Kralı, 2012 Medya Kralı, 2013 Makina Kafa,  2013 Muhallebi Kafa, 2013 Çıplak Kafa, 2014 Dada Dandinista, 2015 Dada, 2019 Uykusuzlar Kulübü

16-09-2019
Yazar Hakkında
Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı..
Yorumlar
Etiketler